Kolay Hobiler

Mukaddes Hanımın Son Serisinden Çok Havalı Tam 40 Adet İğne Oyası Modeli

17 Kasım 2020
Mukaddes Hanımın Son Serisinden Çok Havalı Tam 40 Adet İğne Oyası Modeli

Gören herkesin aklını başından alacak mükemmel iğne oyası modellerini sizler için araştırıp bir araya getirdik. Bu kadar güzel iğne oyası modelini ilk defa bir arada göreceksiniz…

İncelik emek ve zarafetin simgesidir iğne oyası. Yapımı oldukça zahmetlidir ama zahmetin hakkını verecek derecede de güzeldir. Boş vakti olanlar için güzel ve faydalı bir hobi olabilir ve aynı zamanda güzel bir şeyler üretmenin keyfini yaşatır. Rengârenk ipliklerle yapılan yazma oyaları olağanüstü şıklıktaelbiselerin tamamlayıcısı olarak kullanılır. Yapılışı sadece iğne iplikle olan iğne oyası kurslarda öğretilir gidemeyenler internet aracığı ile de iğne oyası yapmayı öğrenebilir. Anlatımlı iğne oyaları modelleri ile her model iğne oyasını yapabilmek te mümkün. Evlerde boş vakit doldurmanın en güzel yollarından biri olan iğne oyası yapımı bir taraftan da depresyon üzerinde olumlu etkiler yaratır. Yapılan işe konsantre olmanın vermiş olduğu uğraşla olumsuz düşünceler dağılır stres atılır.Sizler de aşağıdaki örnekleri inceleyip kendinize bir model seçip hemen yapmaya başlayabilirsiniz.

Birbirinden Şık Göz Alıcı İğne Oyası modelleri

Renk uyumuyla dikkatleri üzerine çeken bu modelimiz çeyiz bohçalarının olmazsa olmazlarından.

Görmüş olduğunuz iğne oyası modeli oldukça şık ve zarif bir model.Sizler de bu harika iğne oyası modellerini yaparak muhteşem görünümler elde edebilirsiniz.

Oldukça Kolay Yapılan İğne Oyası Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.