Kolay Hobiler

Mükemmel Ötesi Harika Tığ İşi Oya Modeli Anlatımlı Yapımı

9 Eylül 2019
Mükemmel Ötesi Harika Tığ İşi Oya Modeli Anlatımlı Yapımı

Tığ işi oya modeli ile mükemmel ötesi işler çıkarabilirsiniz. Bir çoğunuzun ilk defa göreceği oya modelinin tüm detayları burada!

Hanımların Göz Bebeği Tığ Oyaları 

Hanımların her daim özen gösterdikleri ve değer verdikleri bir iştir tığ oyaları. Her bir oya özenle örülür ve çekilen her ilmeğin aynı büyüklüğe sahip olması sağlanır. Büyük bir düzene ve görsele sahip olan oyalar titizlikle hazırlanır ve ütülenir. Sergilendiği her yer temiz tutulur ve danteller vitrinlerde korunur. Özenle örülen her bir tığ oyası kadınlar için daima özel ilgi ile saklanır. Evde vakit geçiren kadınların yegane işi olan tığ oyası modelleri her daim severek yapılır ve kullanılır. Eğer tığ oyası  işlerine karşı merakınız varsa ve örmek istiyorsanız zaman kaybetmeden başlayabilirsiniz. Hem kendi eviniz için hem de sevdiklerinize hediye etmek  üzere birbirinden güzel modelleri hazırlayarak saklayabilirsiniz. Evde oturuyorsanız ve uğraş arıyorsanız tercih edebileceğiniz yegane şey hemen bir tığ oyası modeline başlamaktır. Örmesi oldukça zevkli olduğu için sizi sıkmaz bunun aksine zevk verir. 

Mükemmel Ötesi Tığ Oyası Yapılışı

Tığ Oyası Kreasyonları 

Tığ oyası modelleri ile çok farklı ürünler elde edebilirsiniz. Dilerseniz çeşit çeşit dantel, dilerseniz de birbirinden farklı vitrin takımları yapabilirsiniz. Eğer daha basit olsun yorulmadan bitsin ve ilerlesin derseniz havlu kenarları yaparak tığ işlerinde birçok çeyizlik örgü ortaya çıkartabilirsiniz. Denemek için siz de yazma kenarları modellerini inceleyebilirsiniz. Birçok farklı seçenek sunan tığ oyaları mutlaka yapabileceğiniz bir iştir bu nedenle ilk fırsatta gerekli malzemeleri remin ederek siz de örgü kreasyonunuzu  oluşturabilirsiniz.

Mükemmel Ötesi Tığ Oyası Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.