Kolay Hobiler

Mum Alevi Bayan Yelek Şal ve Bebek Örgü Modeli Yapımı

16 Mayıs 2019
Mum Alevi Bayan Yelek Şal ve Bebek Örgü Modeli Yapımı

Mum alevi örgü modeli yeleklere, şallara ve bebek örgülerine çok yakışan bir şiş işi örgü tekniğidir. Motiflerin nasıl yapıldığını kısa bir video ile öğrenebilirsiniz.

Bu örgü modelini nasıl kaçırmışım diye pişmanlık duymamanız için bu yazıyı derledik. İkiz burgular, fıstıklı süpürge örgü, ajurlu örgü modelinin yanı sıra en sevilen modellerden biridir zikzak örgü. Örgüler günlük hayattaki kurtarıcınızlardır. Yumuşak pamuk dokuları, sıcak tutan özellikleri ile genç yaşlı herkes tarafından sevilirler. Şiş işi örgüler bu sayede hiç modasını kaybetmez ve gönüllerde taht kurmaya devam eder. 

Siz yeter ki ilginizi gösterin, biz arzu ettiğiniz örgü eşyasını çıkarmanıza yardımcı olalım. Bebekler için bebek örgüleri, yetişkinler için yetişkin örgüleri. Bunların arasında yegane parçalar vardır ki hepsi birbirinden özel ve kullanışlıdır. Sizlere bu modelleri saymak ve rahatlıkla seçiminizi yapabilmenizi isteriz. 

Mum Alevi Örgü

Giyim ürünlerinden yelek modellerini, şal modellerini, kazak modellerini ya da daha başka seçimler tercih edebilirken aynı zamanda eviniz içinde televizyon izlerken, kitap okurken, örgü örerken üzerinizi örebileceğiniz battaniyeler yapabilirsiniz. 

Oldukça pratik ve keyifli örgü modelleri size çok yakışacak. Normalde yaptığımdan daha fazlasını becerebilmek istiyorum derseniz, sizi anlatımlı örgüleri gösterdiğimiz videomuza davet etmek isteriz. Son model tip bu örgüler çeşitli desenleri ile kazaklarınıza, liflerinize, berelerinize, bebek kıyafetleri ve şal gibi sayısız ürünlerinize estetik görüntü verecek. Youtube kanalımıza abone olarak güncel kalın ve eşsiz sonuçlar çıkarın. 

Mum Alevi Örgü Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.