Kolay Hobiler

Müthiş Teknik ve Anlatım ile Bebek Yelek Örgü Modeli

9 Mart 2020
Müthiş Teknik ve Anlatım ile Bebek Yelek Örgü Modeli

Çıtı pıtı duran ve ilmek sayısı az olan yalancı saç örgüsü bebek yeleği örgü modeli yapılışı. Hem ana model hemde ara model olarak kullanılabilecek bir örnek.

Yalancı Saç Örgüsü Modeli

Yalancı saç örgüsü modelini bir çok örgüde görmüşsünüzüdür. Bebek yeleği ve bayan yelekleri gibi diğer bir çok örgüde de kullanılabilen şık bir model. Modelin görünümü örgülü saça benzediği için yalancı saç örgüsü ismini almış. Yalancı saç örgüsü modeli yapılışına geçtiğiniz zaman ister lastikten sonra örebilirsiniz, isterseniz de direk olarka örmeye başlayabilirsiniz. Teknik olarak ot modeline benzese de görüntü olarak bir saç örgüsünü andırıyor. Dilerseniz ana model dilerseniz ara model olarak kullanabilirsiniz. Hem küçük hem büyük örgülere uyum sağlayabilecek pratik bir örnek. Yapacak olanlara kolay gelsin.

Yalancı Saç Örgüsü Bebek Yeleği Modeli

Yalancı saç örgüsü modeli 3 ilmek üzerine kuruluyor ve 2 ilmek aralarına boşluk veriliyor. Düzgün durması için 3 sıra haroşa örülmüştür. İsteyenler ise direk örneğe başlayabilirler. Öncelikle örneğin ilmekleri belirleniyor. 3 ilmek düz ve 2 ilmek ters olacak. Önde düz olacağı için arkadan ters alınarak örülüyor.

Yalancı Saç Örgüsü Bebek Yelek Modeli Yapılışı

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.