Kolay Hobiler

Mutlaka Bilinmesi Gereken Tığ İşi Yazma Kenarı Oyası

22 Mayıs 2019
Mutlaka Bilinmesi Gereken Tığ İşi Yazma Kenarı Oyası

Kısa bir vakit içerisinde yapımını tamamlayarak tığ işi ile bir yazma yapmak istiyorsanız, mutlaka bilmeniz gereken bir oya modeli.

Tığ işi modelleri genel olarak hayatın her döneminde gerek çeyiz düzen genç kızlar için gerekse kızlarına çeyiz hazırlayan anneler için vazgeçilmez modeller olmuştur. Şık ve zarif duruşuyla görenleri kendisine hayran bırakan modelimiz de çeyizlik yazmalar için kullanılabilecek zarif bir modeldir. Zarafeti ve şıklığı ile yediden yetmişe tüm kadınların dikkatini çeken modelimizi, tülbent gibi objelerin yanı sıra aynı zamanda fularlarınızda ya da şallarınızda rahatlıkla kullanabilir ve zorlanmadan kombinasyon sağlayabilirsiniz.

Kullanımı kadar yapımı da zevkli ve kolay olan modelimizi anlatımlı oyalar kategorisinden rahatlıkla görebilir, öğrenebilir ve sizler de istediğiniz renk ve kombinasyonlarda tülbent, şal ya da fularlarınızda uygulayabilirsiniz. 

Tığ ile kolaylıkla ve hızlı şekilde yapabileceğiniz modelimiz, aynı zamanda günün yoruculuğundan tamamen sıyrılabileceğiniz ve boş zamanınızı son derece keyifli geçirebileceğiniz tığ oyaları modelidir. İstisnasız her dönemde ve her kültürde fazlasıyla rağbet gören modelimizdir. Kadınların yazmalarını süsleyen, fularlarına hareketlilik katan ve şallarda ahenkle hareketlenen bu tığ işi modelimiz. Çeyizlere şıklık katabileceği gibi sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz unutulmaz ve maneviyatı son derece yüksek hediye seçeneği olacaktır.

Bilinmesi gereken yazma oyası

Kolay ve hızlı şekilde öğrenebileceğiniz modelimizin tekniğini tamamen öğrendikten sonra modeli istediğiniz yere kolayca uygulayabilirsiniz. İstediğiniz renkleri kullanabileceğiniz modelimizi aynı zamanda farklı desenlerle, ve kombinasyonlarla da bütünlük sağlayarak kullanabilir ve sevdikleriniz için tercih edebilirsiniz. 

Mutlaka Bilinmesi Gereken Tığ İşi Yazma Oyası

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.