Kolay Hobiler

Mutluluğu Hatırlatan Pembe Bebek Örgü Modeli Anlatımı

24 Şubat 2020
Mutluluğu Hatırlatan Pembe  Bebek Örgü Modeli Anlatımı

Mutluluğu hatırlatan pembe renk yün iplerle örülen bebek örgü modeli. Minikler için fare dişi örgü modelini kullanarak örgüler örebilirsiniz.

Anlatımlı örgüler hanımlar için son derece yararlı bilgi paylaşımları arasında yer alıyor. Standart örgü modelleri arasından günümüz şıklığını ve görselliğini taşıyan birçok örgü modelini siz de internetten araştırarak yapabilirsiniz. Örgü modellerini yaparken ve seçerken bazı detaylara dikkat etmekte fayda var. 

Örgü Yaparken Nelere Dikkat Etmelisiniz

Öncelikle yapacağınız örgüyü kime ve neden yapacağınızı belirlemelisiniz. Daha sonra ise belirlediğiniz bu modelin ne olacağına ve ne renk yapacağınıza karar vermelisiniz. Daha sonra ise bu modeli yaparken kullanılan iplik kalitesine dikkat ederek seçim yapmanızda fayda vardır. Mevsim şartlarına uygun şekilde tasarlanan bu modelleri seçerken ve yapmaya başlarken mevsimsel şartlara mutlaka göz atmanızda fayda vardır. Erkek için tasarlanan kışlık örgü modelleri seçiminde siz de onlarca farklı modele anlatımlı örgüler arasından inceleyerek sahip olabilirsiniz. 

 Soğuklardan Koruyan Kışlık Örgü Modelleri

Kışlık örgü modelleri daha koruyucu ve kalın iplikten üretilmektedir. Siz de örgü modelleri seçiminde onlarca farklı modeli inceleyerek tercih ettiğinizde sevdikleriniz için en doğru ürünü örgü ile tamamlayarak hediye edebilirsiniz.  Erkeğe hediye almak isteyenler hırka, yelek gibi örgü modellerini hediye ederek onu mutlu edebilirsiniz. Tercih ettiğiniz örgü modelinde renk seçimi ile örgülere canlılık katabilirsiniz. Aynı zamanda anlatımlı örgü modelleri siz de inceleyerek kendi imkanlarınız ile yapabileceğiniz modeli seçebilirsiniz.  Kendi el emeğiniz ile hazırladığınız örgüler sevdiklerinizi şaşırtacak ve mutlu edecektir.

Pembe Bebek Örgü Modeli Yapılışı

Pembe örgü bebek yelek robası
yas bebekler için roba ayrım sayıları 📚
17kez arttırma yapılacaktır✔️
İpim: Nako elit baby-4no şiş
Pembe örgü modeli bebek yeleği
1yaş fare dişi yelek modeli

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.