Kolay Hobiler

Namaz Örtüleri İçin En Çok Kullanılan İğne Oyası Modeli

19 Şubat 2019
Namaz Örtüleri İçin En Çok Kullanılan İğne Oyası Modeli

Çok sevilen iğne oyası yazma modellerinden biri. Sıralı, sık iğneli ve şık bir model. Bu oya namaz örtülerine de pek yakışıyor.

Namaz örtülerinde en çok kullanılan bir iğne oyası modeli ile karşınızdayız. Sıralı, sık iğneli şık görünen bu iğne oyası namaz örtülerine pek yakışıyor. Yazma kenarına çok sevilen sık iğneli iğne oyası anlatımlı yapılışı ile sizinde bu modeli öğrenmeniz mümkün. Namaz örtüleri nerelerde kullanılır ilk onu anlatalım. Namaz kılan hanımlar namaz kıldıkları zaman temiz bir başörtüsü kullanırlar. Bunun için el yapımı yazmaları tercih eden kadınlar bu yazmaları ya kendileri yapıyor ya da bilenlere yaptırıyorlar. Eğer siz de namaz başörtüsü arıyorsanız bu model ile kendinize güzel bir başörtüsü yapabilirsiniz. Solak Oyacı kanalından aldığımız aşağıdaki video sayesinde bunu öğrenmek mümkün.

İğne oyaları kategorisinde namaz başörtüsü olarak kullanılabilen bir çok iğne oyası modeli bulunuyor. Dilediğiniz modelin anlatımıyla nasıl yapıldığı öğrenerek aldığınız yazmaların kenarlarına işleyebilirsiniz. Renk renk desen desen yazmalar bu oyalar ile süslenebilecek. Haydi ne duruyorsun şık bir yazma yapmak için!

Namaz Başörtüsü İçin İğne Oyası Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.