Kolay Hobiler

Nişan Tepsisi Örgü Yelek Şal ve Bebek Örgüleri Modeli

30 Mayıs 2019
Nişan Tepsisi Örgü Yelek Şal ve Bebek Örgüleri Modeli

Bambaşka bir şiş işi örgü tekniği ile karşınızdayız. Nişan tepsisi diye adlandırılan örgü modeli ile yelekler, şallar ve bebek örgüleri örebilirsiniz.

Son zamanlarda anneler tarafından büyük ilgi gören ve son zamanları modası şiş işi örgülerle karşınızdayız. Birçok örgü modelleriyle hem kendinizi, hem de sevdiklerinizi mutlu etmek çok kolay. Bu iç ısıtan örgülerle yelek modelleri, şal modelleri ve bebek battaniyeleri gibi birçok parçayı bir araya getirebilirsiniz. 

Bebek örgüleri daha çok rağbet görmekle birlikte bebek battaniyeler, bebek şalları ve yelekleri de fazlasıyla yapılmaktadır. Burada vereceğimiz modellerden biz sizler için hazırlarken çok keyif aldık. Umuyoruz ki sizler de keyif alırsınız. Modelleri uygulayabilmek, renk uyumunu yapmak ve yapılan işten keyif almak sizin yeteneğinize ve yaratıcılığınıza kalmıştır. İstediğiniz renk ve şekli kullanabilirsiniz. 

Nişan Tepsisi Örgü Modeli

Bu örnek modellere aşağıdaki anlatımlı örgüler videomuzdan ulaşabilirsiniz. Hassas olan bebeklerimiz için yelekler ve patikler gerçekten son zamanlarda gözde. Kış günü de bebekleri sıcacık tutacak olan bu modellerin yapımı da kolaydır. İnce ince işleyeceğiniz bu modeller bebeklerinize ve hediyelik için hazırladığınız bebeklere çok yakışacak. Sizler de daha çok model görmek ve ilham almak isterseniz aşağıdaki anlatımlı örgüler videomuzu izleyebilir ve sitemizi takipte kalabilirsiniz. Unutmayın zevk ve desenler size kalmış hanımlar. Modaya uymak ve farklılık yaratmak her zaman sizin elinizde.

Nişan Tepsisi Örgü Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.