Kolay Hobiler
hd porno

Nostaljik Arayanlara Anlatımlı İğne Oyası Modeli

2 Kasım 2019
Nostaljik Arayanlara Anlatımlı İğne Oyası Modeli

Nostaljik seven kadınlar için harika bir anlatımlı iğne oyası modeli yapılışı. En güzel oyayı ben yaparım diyenlere harika bir örnek.

Geçmişten günümüze,  halen varlığını koruyan iğne oyaları zaman içerisinde yenilikleri barındırarak gelişen güzelleşen bir sanat dalıdır. Bu durum ile birlikte, iğne oyası oya modelleri ilginin daha da artmasına yardımcı olur. Oya örnekleri şu an çok farklı şekillerde karşımıza çıkabilir.  Lale,  papatya, çilek, kiraz, gül en çok görmeye alışkın olduğumuz modeller arasında yerini alır. İğne oyası modelleri,  en çok genç kızların çeyizlerinde görürüz.  Genç kızların çeyizleri, arasında tülbent kenarları, havlu kenarları,  yatak örtüleri ve kenarları gibi birçok alanda karşımıza çıkar.  Farklı renkler ile,  bir arada tasarlanarak insanların kendilerine hayran  bıraktıran   el emekleri  sanatları gruplar arasında yer alır. İğne oyası sanatını,  öğrenebilmek için kişilerin çok sabırlı olmaları gerekiyor. İğne oyaları sanatında,  insanlar isterlerse gelir kaynağı olarak da yapabilir.  Bu sayede hem kişilerin, hem de kendi ihtiyaçlarını görebilir. Bu durumda, iğne oyaları insanların boş zamanlarını değerlendirebilecekleri aktiviteler arasında yerini alır diyebiliriz. 

Nostaljik İğne Oyası Modeli

İğne Oyası Sanatı Nerelerde Kullanılır?

İğne oyası sanatı,  hemen hemen hayatımızın her alanında karşımıza çıkar. Takı tasarımı, tülbent kenarları,  yatak örtüleri,  masa örtüleri, seccadeler, kenarları havlu kenarları gibi birçok alanda örneklerine görebilmek mümkündür. El işi, sanat grupları arasında çok değerlidir. İğne oyası, öğrenebilmek çok kolaydır. İstenilirse iğne oyaları,  bilen birinden veya da ücretsiz kurs veren yerlere gidilerek istenilen şekilde iğne oyaları öğrenilebilir.

Nostaljik İğne Oyası Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.