Kolay Hobiler

Nostaljik Örgü Severlere Yelpaze Bluz ve Şal Modeli

20 Temmuz 2019
Nostaljik Örgü Severlere Yelpaze Bluz ve Şal Modeli

Nostaljik örgü sevenler için bluz, hırka ve şallarda sıklıkla kullanılan yelpaze modelinin anlatımını tüm detaylarıyla paylaşıyoruz.

Yüzyıllardır anadolu kadınları örgü işiyle uğraşmaktadır. Sosyal medya kullanımının artmasıyla birlikte örgüye yönelim de artmıştır. Artık yediden yetmişe herkes örüyor diyebiliriz. Kimileri bebek örgüleri örmekten hoşlanırken kimileri ise yetişkin örgüleri örmektedir. Kadınlar yaptıkları el işlerini sosyal medya hesaplarından paylaşarak müşteriler dahi bulabiliyor. Bir çok kişi şu anda sosyal medya kanalları üzerinden yaptıkları örgülere müşteri bulabiliyor. Örgü örerek evin geçimine katkıda bulunmak isteyen kadınlar farklı modeller ile örmek için yeni model arayışına çıkıyorlar. Nostaljik bir örgü modeli olan yelpaze modelini örgüyle uğraşan her kadın bilir. Tığ işi ile yapılan bu şık örgü modelinin detaylarını siz değerli ziyaretçilerimiz için aşağıdaki videoda paylaşıyoruz.

Yelpaze Örgü Modeli

Gelim sizi şimdi eskilere götürelim. Bu örgü tekniği ile sizlerde ister kendinize isterseniz eşinize ve dostunuza örgü hırkalar, bluzlar ve şallar örebilirsiniz. Modelin tüm anlatımı aşağıdaki videodadır.

Yelpaze Örgü Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.