Kolay Hobiler

Oğlun Beni istiyor Çatla Patla Kaynana Örgü Modeli Yapımı

6 Ağustos 2019
Oğlun Beni istiyor Çatla Patla Kaynana Örgü Modeli Yapımı

Bu örgü modeli kaynanalar için. Gelinler kaynanalarına örecekleri yeleklerdei, şallarda ve bluzlarda bu modeli kullanacaklar.

Anlatımlı örgüler hanımlar için son derece yararlı bilgi paylaşımları arasında yer alıyor. Standart örgü modelleri arasından günümüz şıklığını ve görselliğini taşıyan birçok örgü modelini siz de internetten araştırarak yapabilirsiniz. Örgü modellerini yaparken ve seçerken bazı detaylara dikkat etmekte fayda var. 

Örgü Yaparken Nelere Dikkat Etmelisiniz

Öncelikle yapacağınız örgüyü kime ve neden yapacağınızı belirlemelisiniz. Daha sonra ise belirlediğiniz bu modelin ne olacağına ve ne renk yapacağınıza karar vermelisiniz. Daha sonra ise bu modeli yaparken kullanılan iplik kalitesine dikkat ederek seçim yapmanızda fayda vardır. Mevsim şartlarına uygun şekilde tasarlanan bu modelleri seçerken ve yapmaya başlarken mevsimsel şartlara mutlaka göz atmanızda fayda vardır. Erkek için tasarlanan kışlık örgü modelleri seçiminde siz de onlarca farklı modele anlatımlı örgüler arasından inceleyerek sahip olabilirsiniz. 

Çatla Patla Kaynana Örgü Modeli Yapılışı

 Soğuklardan Koruyan Kışlık Örgü Modelleri

Kışlık örgü modelleri daha koruyucu ve kalın iplikten üretilmektedir. Siz de örgü modelleri seçiminde onlarca farklı modeli inceleyerek tercih ettiğinizde sevdikleriniz için en doğru ürünü örgü ile tamamlayarak hediye edebilirsiniz.  Erkeğe hediye almak isteyenler hırka, yelek gibi örgü modellerini hediye ederek onu mutlu edebilirsiniz. Tercih ettiğiniz örgü modelinde renk seçimi ile örgülere canlılık katabilirsiniz. Aynı zamanda anlatımlı örgü modelleri siz de inceleyerek kendi imkanlarınız ile yapabileceğiniz modeli seçebilirsiniz.  Kendi el emeğiniz ile hazırladığınız örgüler sevdiklerinizi şaşırtacak ve mutlu edecektir.

Çatla Patla Kaynana Örgü Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.