Kolay Hobiler

Öğrendiğinize Çok Sevineceğiniz Tığ İşi Boncuklu Oya Modeli

21 Nisan 2019
Öğrendiğinize Çok Sevineceğiniz Tığ İşi Boncuklu Oya Modeli

Bu tığ işi boncuklu oya modelini öğrendiğinize çok sevineceksiniz. Boncuk oyası modeli her türlü yazma ve havlunun kenarına yakışmaktadır.

Yazma kenarları, havlu kenarları, mevlüt örtüleri ve namaz başörtülerinin kenarlarını süslemek istiyorsanız size harika bir tığ oyası paylaşımında bulunacağız. Her bir motifinde 3 tane çiçek bu çiçeklerin her birinde ise bir tane boncuk bulunan tığ oyası modelinin üstelik yapılışı da çok kolay. Öğrenen kişilerin iyi ki öğrenmişim diyecekleri ve gören kişilerin ise nasıl yapıldığını öğrenmek isteyecekleri bir modeli daha dakikalar içerisinde öğrenmiş olacaksınız. Bu anlatım sayesinde yazma ve havlularınız artık daha güzel görünecek. Eğer yapıp satıyorsanız müşterileriniz de bu modele hayran kalacak. İnci boncuk diye adlandırılan boncuklar tülbent kenarında parlıyor.

Her görenin gözünü kamaştıracak olan tığ oyası modelini dakikalar içinde öğrenmek için yapmanız gereken aşağıdaki videoyu izlemek. Sonrasında zaten kendi yazmalarınıza hemen uygulayabilirsiniz.

İncili Tığ İşi Boncuklu Oya Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.