Kolay Hobiler

Örgü Bahçe Çitleri Modeli Şal ve Bluz İçin Uygun Motifler

20 Haziran 2019
Örgü Bahçe Çitleri Modeli Şal ve Bluz İçin Uygun Motifler

Şal ve bluzlarda şık görünecek olan bahçe çitleri örgü modeli aynı zamanda bebek örgülerinde de kullanılabilir. Bu şık modeli haydi sende öğren!

Örgü örmeyi çok istiyorsunuz ama çok zor olduğunu düşündüğünüz için hiç deneme şansınız da olmadı mı? Eğer siz de bu durumda iseniz size harika bir önerimiz olacak. Gelişen teknoloji ile internet elimiz ayağımız gibi olduğu için oradaki adres satırına anlatımlı örgüler yazarak karşınıza çıkan videolardan yararlanabilirsiniz. Videodaki anlatımlar oldukça basit ve yapımı çok pratiktir. Gösterilen adımları sizlerde videodaki gibi tekrarlarsanız örgü işini çoktan öğrendiniz demektir. 

Örgü işini öğrenmenin bir başka yolu

Örgü örmeyi hiç bilmiyorsanız ve öğrenmeyi çok istiyorsanız, fakat internetten yararlanma gibi bir imkanınız da yoksa eğer size bir başka önerimiz de aile büyükleriniz, örgü işini bilen komşularınız yada arkadaşlarınız olacak. Örmeyi bilen bir tanıdığınız varsa örgü yapacağınız ipinizi ve şişlerinizi alarak örgü işini bilen kişiden size de öğretmesini isteyebilirsiniz. Tüm detayları ile size anlatacağından ve bir öğretmen kadar size yardımcı olacağından emin olabilirsiniz. Çünkü örgü örmek bir sanattır. Çokta keyifli ve eğlenceli bir sanat olduğu için tanıdığınız size seve seve yardımcı olacaktır. Bu şekilde hem arkadaşınız ile vakit geçirmiş ve muhabbetinizi etmiş olacaksınız, hem de örgü örmeyi daha akılda kalıcı bir şekilde öğrenmiş olacaksınız. 

Bahçe Çitleri Örgü Modeli

Örgü modelleri arasında seçenekler oldukça fazladır. Bu sebeple örmeye başlamadan önce hangi modeli örmek istediğinizden emin olmalısınız. Dilerseniz bebek örgüleri ile başlayabilir yada yelek gibi modelleri de deneyebilirsiniz. Keyifli örmeler diliyoruz..

Bahçe Çitleri Örgü Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.