Kolay Hobiler

Örgü Gül Motiflerin Üçgen Şal Şekilde Birleşimi

19 Haziran 2019
Örgü Gül Motiflerin Üçgen Şal Şekilde Birleşimi

Örgü gül motiflerinin birleşmesiyle ortaya çıkan harika bir şal modeli. Sizlerde motiflerin nasıl yapıldığını ve şala döndüğünü hemen öğrenin.

Tığla yapılan örgü modelleri yapımı çok kolaydır. Evde oturan kadınlar için, keyifli ve eğlenceli. Tecrübe istemeyen bu iş yapıldığında, çok güzel giysiler elde edebilirsiniz. Öncelikle hangi örgü yapmak istediğinize karar verip başlayabilirsiniz. Çocuklarınıza, sevdiklerinize hediye verebilmek için yapabileceğiniz çok basit bir iştir. Hele ki yeni doğan çocuk için patik, hırka, lif, bere, bluz yaparak hediye verebilir, mutlu edebilirsiniz. Stresten kurtulmak amacıyla da yaparak rahatlarsınız.  Hobi olarak da tercih edebilir ve çevrenizdeki insanlar tarafından beğeni alırsınız. Sadece kendiniz veya aileniz için giysiler yaparak, onları da sevindirebilirsiniz. İlk kez başlayan birine yapmak zor gelebilir ama teknikleri öğrenince harika şeyler ortaya çıkar.     

Gül Motifli Şal Modeli

Şimdi Güzel Bir Şal Örüyoruz

Öncelikle bir aparatla gül motifleri yapılıyor. Daha sonrasında ise üçgen olacak şekilde gül motifleri birleştirilerek şal haline getiriliyor. Aşağıdaki ilk videoda gül motiflerinin yapılışı ikinci videoda ise şalın nasıl yapıldığı gösteriliyor.

Aparatla Gül Yapımı

Gül Motiflerinin Şala Dönüşümü

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.