Kolay Hobiler

Örgü İki Şiş ile Süper Kolay Bebek Yelek Modeli

17 Aralık 2019
Örgü İki Şiş ile Süper Kolay Bebek Yelek Modeli

Hanımlar iki şiş ile süper kolay örgü bebek yelek modelinin yapılışını anlattım. Yapmak isteyenler hemen benimle örmeye başlayabilir.

Her ne kadar hazır giyim sektörü g büyük bir gelişim gösterse de el örgü modellerine derman sığmıyor. Farklı kalınlıklarda ve kalitelerde el emeği ile hazırlana örgüler bizlere sağlıklı kullanım garantisi veriyor. 7’den 70’e hatta yen doğmuş bebeklere bile örülmesi uygun olan örgü modelleri ile sevdikleriniz için farklı giyim ve aksesuar ürünleri örebilirsiniz. Özellikle hassas ve narin cildinin zarar görmesini, istemiyor ve ona sağlıklı ve sıcak giyim ürünleri, giydirmeyi düşünüyorsanız bebeğiniz ya da sevdiklerinizin bebeği için bebek örgüleri kategorilerinde yer alan; bebek patiği, bebek yeleği, battaniye, atkı, bere, tulum vs. gibi giyim seçeneklerini elleriniz ile örüp onlara giydirebilirsiniz.

 Örgü ile Yapabileceğinizi bebek Örgüleri

Örgü modelleri geniş ürün yelpazesine sahip olarak kadınların hayatında kendine önemli bir yer edindi. En çok da ailenin ya da sevdiklerinizin küçük m fertleri için farklı örgüler örerek onlara doğal ve özgün tasarımlar ortaya çıkarmaktadır. Örgü yapabilecekleriniz sınırsız iken kadınların en çok da bebek örgüleri örmelerini en önemli nedeni ise bunların biraz daha kolay ve kısa zamanda bitmesinden kaynaklıdır. Yani bir bebek yeleği ile büyükler için örülen bir örgü yeleğin bitiş süresi birbirinden farklı olmaktadır. Bunun dışında bebek örgüleri çoğunlukla tığ işi tekniği ve daha basit modelleri ile hazırlanmaktadır. Hiç bilmeyen bir günümüzde hiç örgü örmeyen bir kişi bile eline aldığı tıp ile küçük bebek patikleri örerek, örgü örmeyi öğrenmektedir.  

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.