Kolay Hobiler

Örgü Mühürlü Kalpler Yelek Kazak ve Süveter Modeli

15 Aralık 2019
Örgü Mühürlü Kalpler Yelek Kazak ve Süveter Modeli

Örgü yelek, kazak ve süveterlerde kullanabileceğiniz mühürlü kalpler örgü modeli videolu anlatımıyla bu yazımızda detaylı olarak anlatılmıştır.

Günümüze kadar şiş örgü işleri devam etmekteydi ve kadınlarımız ellerinden asla şişleri bırakmadı. Yaz kış demeden her mevsim için örgü ören kadınlarımız artık, uzun zamandır örgülerinde yeni modeller arıyor. Bizde sizlerin karşınıza her zaman yeni modeller ile çıkıyor kadınların en çok tercih edebileceği modellerin anlatımlarını yapıyoruz. 

Yapımları çok kolay olan bu modellerimizin görünüşleri çok şık, çok zarif ve çok şahanedir. Size anlatacağımız modelleri örmeye başladığınız zaman, gören her arkadaşınız, misafirliğe gittiğiniz her komşunuz ve çevreniz bu modellerin anlatımını yapmanızı isteyecek ve tabii ki kıskançlıktan çatlayacaktır. Sizde yeni bir model arıyor ama bu modeller ile giyeceğiniz kıyafetin sanki fabrika çıkışlı bir kıyafet gibi görünmesini istiyorsanız bizleri takip ederek doğru yapıyorsunuz.

Mühürlü kalpler örgü modeli

Sizlerle günümüzün son trendi olan ve çok sık tercih edilen modeller ile karşınızdayız. 4 mevsim kullanabileceğiniz bu modellerimiz, kazak, hırka, şal, boyunluk, yelek ve atkılarınızda tercih edebilirsiniz. Hatta dilerseniz, bebek yelek ve kıyafetleri de dokuyabilirsiniz. Daha fazla model öğrenmek istiyorsanız kolay hobiler.com takip de kalın.

Mühürlü Kalpler Örgü Modeli

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.