Kolay Hobiler

Örgü Tahta Şişlerle İki Kat Üzerinden İlmek Atma Tekniği

22 Haziran 2019
Örgü Tahta Şişlerle İki Kat Üzerinden İlmek Atma Tekniği

Örgü tahta şişleri ile iki kat üzerinden ilmek atma tekniği. Lastik olarak da kullanabileceğiniz bu örgü modelini buradan öğrenebilirsiniz.

Örgü, bir meditasyon yapıyormuş gibi vücuda fayda sağlayan bir türdür. Çünkü nasıl yapılacağı konusunun anlaşılmasının ardından oldukça rahatlatıcı bir yararı vardır. Genel olarak basit türlerinde aynı figürler defalarca kere tekrarlanmaktadır. Bu da örgünün hareket ve gevşeme aynı zaman da meditasyon olarak zihinde ve beyinde fayda sağlamaya yardımcı olmaktadır. Sizin zihninizi boşaltmanıza, ilginizin başka yere gitmesine ve bu sayede rahatlamanıza yardımcı olmaktadır. üstelik örgü örmek hareket etmenizi de sağlaması nedeni ile oldukça fayda sağlayan bir durumdur. Meditasyona oranla sağladığı daha büyük faydalarda bulunmaktadır. Bu faydalardan birisi de örgü örmenin sonucunda bebek örgüleri arasından mesela bir battaniye elde etmenize yardımcı olmaktadır. Bu da meditasyona oranla örgünün sağladığı en güzel avantajlardan birisidir. 

İki Kat Üzerinden İlmek Atma Tekniği

Bebek Örgüleri

Bebek örgüleri bir tek kendi bebeğiniz olduğu zaman değil bebeği olan bir kişiye hediye götüreceğinizde de büyük avantaj sağlar. Örmüş olduğunuz bir yelek en güzel hediyeler arasında yerini alır. Çünkü el emeği hem karşınızdaki insanı önemsediğinizi hem de ona değer verdiğinizi göstermenin bir diğer yoludur. Hediye ettiğiniz kişide bu duruma oldukça sevinecektir. Üstelik alınabilecek olan maliyeti en düşük olan hediyedir. Aynı zaman da bebek yelekleri küçük olmaları nedeni ile kısa bir sürede örülebilen bir türdür. Farklı çeşit ve modelleri ile bebeklerin de beğenisini kazanma imkanı olan güzel bir çeşittir. 

İki Kat Üzerinden İlmek Atma Tekniği

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.