Kolay Hobiler

Örmesi Çok Keyifli Çimdik Örgü Modeli Yapımı

24 Ocak 2020
Örmesi Çok Keyifli Çimdik Örgü Modeli Yapımı

Örmesi keyifli örgü modellerinde bugün sıra çimdik örneğinde. İlmek sayılarıyla birlikte modelin nasıl yapıldığı burada!

Hanımlar her türlü örgü modelini çok severler. Hem örmeye hem kullanmaya, hem de hediye etmeye bayılırlar. Ülkemizde birbirinden çeşitli örgü modelleri vardır. Hanımlar bu örgü modellerini bıkmadan ve sıkılmadan örmeyi çok severler. Özellikle kış ayları yaklaştığı zaman, örgü örerek kış hazırlığına başlarlar. Hem kendileri hem sevdikleri için birtakım kışlık örgüler örmeye başlarlar. Her türlü örgü modelinin deneyerek farklı tarzda örgüler üretmeyi severler. Birçok kadın örgü işleri sayesinde evinde sıkılmaz ve örgü örerek zaman geçirir.

Çimdik Örgü Modeli Yapımı

Kışlık Örgüler Hem Şık Hem Gerekli

Kış aylarının gelmesiyle birlikte, kadınlar kendileri ve sevdikleri için örgü örmeye başlıyor. Kış aylarında çocuklarını eşini dostunu korumak için çeşitli örgüler örüyorlar. Kışın en çok kullanılan ve tercih edilen örgü modelleri şöyledir: Atkı, bere ve şapkalar, hırka ve yelekler, patikler ve çoraplar, eldivenler kış aylarında en çok tercih edilen ve kullanılan örgülerdir. Bu yüzden en çok bu tarz örgü modelleri örülüyor. Kış aylarında sıcacık hissetmek için örgü işleri rahatlıkla kullanılabilir. Sevdiklerinize bu tarz örgülerden hediye ederek onların da kış aylarını, sıcacık geçirmesine yardımcı olabilirsiniz. Bu sayede sevdiğiniz kişileri kışın soğuğundan korumuş olursunuz. Kışlık örgüler sizin ve sevdikleriniz için oldukça ideal bir tercih olacaktır. Sizlerde kışlık ipleri tercih ederek, kışlık örgü modellerini örebilirsiniz. İstediğiniz renk ve modelde örgüleri örüp, kullanabilirsiniz.

Çimdik Örgü Modeli Yapımı

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.