Kolay Hobiler

Örmesi Pek Kolay ve Zevkli Tığ İşi Yazma Oyası Modeli

7 Mayıs 2019
Örmesi Pek Kolay ve Zevkli Tığ İşi Yazma Oyası Modeli

Örmesi pek kolay olan ve yapılışı zevkli tığ işi yazma oyası modelini siz de öğrenmek ister misiniz? Saatler içerisinde yazma kenarına şık bir oya yapabilirsiniz.

Her zaman yapılan oya motiflerden çok mu sıkıldınız? Yeni yapacağınız oyanın herkes tarafından farklı karşılanırken ve onların ilk defa görmelerine rağmen kıskançlıktan çatlatacak şekilde güzel mi olmasını istiyorsunuz? Eski modellere rağmen yeni bir model bulmakta zorlanıyor musunuz? O halde birazdan sizlerle paylaşacağımız model tamda size göre bir model. 

Yengeleri Kıskandıran Tığ İşi Yazma Oyası

Görenleri çatlatacak, sizlerden örneklerini isteyecekleri ayrıca yapımı da bir o kadar kolay olan, görünüşüyle çok zarif, çok nadide ve bir o kadar şık duran bu model herkesin dikkatini çekecek türden bir model. Bazı modeller vardır, göz alıcı ve çok iddialı olurlar.. İşte size bahsedeceğimiz bu modelde tam bu modellerden. Tığ oyasının zarifliğini yansıtan bu model tam da sizin gönlünüzü fethedecek.

Hem yazmalarınızın kenarlarında hem başörtülerinde hem de havlularınızda rahatlıkla uyum sağlayabilecek ve onlara yepyeni bir görüntü kazandıracaktır. Üstelik yapımları da o kadar keyifli ve bir o kadar kolay ki, denediğiniz zaman anlayacak ve her yazmanıza, havlunuza ve eşyalarınıza bu modeli kullanmak isteyeceksiniz. 

Yengeleri Kıskandıran Tığ İşi Yazma Oyası

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.