Kolay Hobiler

Özel Günleriniz İçin İğne Oyası Zarif Başörtüsü Yapılışı

9 Eylül 2019
Özel Günleriniz İçin İğne Oyası Zarif Başörtüsü Yapılışı

İğne oyası ile özel günlerinizde kullanmak için zarif başörtüleri yapabilirsiniz. Tuhafiyeden alacağınız yazmalarda bu şık oyayı kullanabilirsiniz.

Kadınların iğne oyası ile en çok yaptıkları iş yazmalardır. Özel günler için, çeyizler için ve günlük kullanım için iğne oyası kullanılarak yapılan yazmalar çok zarif görünüyor. El emeği göz nuru diye adlandırılan iğne oyaları basit bir kaç teknik ile yazmaların kenarlarına uygulanmaktadır. Kadınlar iğne oyası öğrenirken hiç zorluk çekmiyorlar. Anlatımlı iğne oyası modeli videoları sayesinde iğne oyaları yapmayı öğrenen hanımlar diledikleri modelleri yazmaların kenarlarına uygulayabiliyorlar. Her geçen gün yeni modelin karşımıza çıkmasıyla birlikte yeni model öğrenmekte kolay oluyor. Zarif iğne oyası modelleri ile yapılan yazma kenarları kullanan kişiyi daha şık gösteriyor.

Özel Günleriniz İçin İğne Oyası Modeli

Özel günlerinizde kullananacağız yazma kenarları için harika bir anlatımlı iğne oyası. Çeyizlik olarak da kullanılabilen bu iğne oyası modelinin anlatımına aşağıdan ulaşabilirsiniz. 20 dakikada motifin yazma kenarında nasıl çıkarıldığı gösteriliyor. Hadi sende vakit kaybetme ve bu şık oya modelini hemen öğren!

Özel Günleriniz İçin İğne Oyası Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.