Kolay Hobiler

Özel Tasarım Göz Alıcı Tığ İşi Yazma Oyası Modeli Yapımı

10 Mayıs 2019
Özel Tasarım Göz Alıcı Tığ İşi Yazma Oyası Modeli Yapımı

Göz alıcı özel tasarım olan ve tığ işi ile yapılan yazma oyası modelinin yazma kenarında nasıl yapıldığını ve işlendiğini bu yazıdan öğrenebilirsiniz.

Eski modellerden çok sıkılmış ve yeni modeller arayan bayanlardan mısınız? O halde sizlerle paylaşacağımız bu tığ işi dantel ve oya modellerimiz sizlerin çok hoşuna gidecektir. Herkes tarafından beğenilen bu modellerimizi özenle seçerek sizlere anlatıyoruz. Anlatımlarımızı da videolu anlatımlar ile kolaylaştırıyoruz. Tığ işini bilmeyen insanların bile yapabileceği ve öğrenebileceği sade bir dille anlatıyoruz. 

Her yeni geçen gün de tığ işleriyle çok fazla model yapılıyor. Bu modellerden en çok merak edileni bulup sizlerle paylaşıyoruz. İşte yine yepyeni bir modeli sizlere anlatacağız. Bu modelin yapımı oldukça keyifli ve kolaydır. Yapım aşamasında çok eğleneceksiniz. Üstelik görenleri de kıskandıracaksınız. Bu modeli dilediğiniz alanda kullanabilirsiniz. Dilerseniz yazma kenarına oya yapabilir, dilerseniz havlunuzda kullanabilirsiniz. Oturma odasında ki vitrin örtüsüne dahi çok yakışacak olan bu modelimiz gerçekten kadınlar tarafından oldukça merak edilen bir modeldir. Üstelik görünüşü itibariyle de oldukça narin durmaktadır. 

Bu modelimizi anlattığımız videolu anlatımıyla kolayca öğrenebilir, sizde yapabilirsiniz. Daha fazla model öğrenmek için sayfamızı takip edin. 

Özel Tasarım Tığ İşi Yazma Oyası Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.