Kolay Hobiler

Özgün ve Muhteşem Çapraz Örgü Yelek Modeli

28 Mart 2020
Özgün ve Muhteşem Çapraz Örgü Yelek Modeli

Erkek kız, bebek çocuk, bayan farketmeksizin kazak, süveter, hırka, yelek, şal, bere, atkı, boyunluk, battaniye, patik, lif yapabileceğiniz çok kolay ve gösterişli örgü modeli.

Çapraz Süpürgeler Örgü Yelek Modeli

Bu yazıda sizlere şık görünen güzel bir tek renkli çapraz süpürgeler örgü yelek modelinin yapım aşamalarını paylaşıyoruz. Örgü modeli çok fazla istek alan yelek örneklerinin arasında. Yapılışı kolay olan bu örgü modeli ile yelekler, şallar, kazaklar, hırkalar örüleceği gibi aklınıza gelen bir çok örgüde rahatlıkla kullanılabiliyor. Tek renk iple örülen çapraz süpürgeler örgü modeli şiş işi örgü tekniğidir.

Çapraz süpürgeler örgü modeli ile yelek ve hırka yapmaya karar verirseniz örgünün lastik kısmını yapmayı unutmayınız. Erkek bayan farketmeksizin her türlü örgüye bu model kurulabilir.

Yelek ve hırka örmek istediğinizde alt kısmına lastik uygulaması yapabilirsiniz. Bayan ve kız çocuk örgüleri için uygun olan bir modeldir. Modelimizi ören herkesin eline sağlık. Modelin anlatımını yapan Havva’nın Örgü Evi kanalına teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Çapraz Süpürgeler Örgü Yelek ModeliETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.