Kolay Hobiler

Palmiye Yaprakları Örgü Yelek Şal Bebek Örgüleri Tarifi

26 Mayıs 2019
Palmiye Yaprakları Örgü Yelek Şal Bebek Örgüleri Tarifi

Tüm örgülerde kullanabileceğiniz örmesi zevkli, palmiye yaprakları örgü modelini bayan yeleklerinde, atkı, bere, bebek örgülerinde kullanabilirsiniz.

Şişle örgü yapmayı sevenler için bugünkü yazımızda yapmaktan hoşlanacağınız harika bir model ile yine karşınızdayız. Yapması zevkli ve pratik olan modelimizi yaparken çok keyif alacaksınız. Şişle örülen modeller arasında en beğenilen ve yapımı oldukça pratik olan bu modelimizi yapmak için öncelikle uygun şiş ve ip satın almanız gerekir. İpin rengi tamamen sizin zevkinize kalmış. İstediğiniz ve beğendiğiniz renkte bir ip ile modelimizi örmeye başlayabilirsiniz. Bu modelimizi pek çok yerde kullanabilirsiniz. Şal, yelek, kazak, süveter gibi daha pek çok yerde modelimizi uygulayabilirsiniz. Modelimizin örneğine başlamadan önce modelimizi iyice incelemeli ve ona göre doğru ve düzgün bir şekilde yapılış aşamasına geçmelisiniz. Şişle yapılan pratik modeller  içinde en kolay yöntemle yapılan modelimizi örmeye hemen başlayabilirsiniz.

Palmiye yaprakları örgü modeli

Özellikle ev hanımlarının tüm günü evde geçtiği için ev işlerinden arta kalan zamanlarda boş vakitleri çok olmaktadır. Ev hanımlarının bu boş vakitlerini değerlendirmek için yaptıkları keyifli işlerden birisi de örgüdür. Şişle örgü modeli yapmayı seven bayanlar için bu modelimiz yapılabilecek ideal bir modeldir. Fazla ayrıntıdan hoşlanmayan ve kolay ve basit bir örnek arayanlar için de oldukça pratik ve yapımı kolay olan bu modelimizi yapmaktan eminiz tüm ev hanımlarımız hoşlanacaktır. Çalışan bayanlar da işten arta kalan zamanlarında hem streslerini atmak hem de kendilerine zevkli bir hobi oluşturmak için örgü tekniği harika bir yoldur. Bu amaçla çalışan bayanlar da bu modelimizi zorlanmadan kolayca yapabilirler. 

Palmiye Yaprakları Örgü Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.