Kolay Hobiler

Parça İplerden Yapılan Rengarenk Tığ İşi Oya Modeli

2 Eylül 2019
Parça İplerden Yapılan Rengarenk Tığ İşi Oya Modeli

Tığ işi yapacak olanlar parça ipleri değerlendirerek rengarenk bir oya yapabilir. Bu muhteşem oyada renkli ipler tercih edilmiştir.

Tığ İşi Örgü Dünyası 

Tığ işi ile örgü örmek istiyorsanız sizlere birçok farklı ürün örneği verebiliriz. Tığ oyaları günümüzde en çok tercih edilen örgü grupları arasında yer alır. Birbirinden farklı tığ oyası modelleri hem aksesuar olarak hem giyim ürünleri olarak tercih edilebilen ürünlerdir. Eğer çok ileri düzey öremem diyorsanız minik aksesuarlar ile örgüye başlayabilirsiniz. Kolay tığ örgüleri arasında bardak altlıkları, iğnelikler, mumluklar, paspas modelleri, minderler, dantel paspas modelleri, örgü süsler, örgü sepetler, kapı süsleri gibi birbirinden farklı örgü modelleri örebilirsiniz. Kolay evinizin her yerinde kullanıma uygun olan bu aksesuarlar el emeği olduğu için de ayrı bir önem taşır. Eğer ileri düzey tığ örgüleri isterseniz da yazmalar veya danteller size uygun seçeneklerdir. Öncelik isteyen tığ oyası işleri hem kullanabileceğiniz hem hediye edebileceğiniz örgü ürünleri arasında yer alır. Eğer ihtiyacınız yoksa ve hediye de etmek istemiyorsanız ördüğünüz modelleri satışa çıkartarak da değerlendirebilirsiniz. 

Parça İplerden Yapılan Tığ Oyası Modeli

Tığ işi Motifli Oyalar 

Tığ işi yazma oyaları her dönem ilgi gören ürünlerdir. Hanımların hem kullanmayı hem örmeyi sevdiği tığ oyası modelleri yazma kenarlarında her daim dikkat çeker. Hanımların birbirine örnek vererek dağıttığı oya modelleri her yazmaya uygun renkler ile örüldüğünde ortaya bambaşka yazmalar çıkar. Siz de hem kendiniz için hem sevdikleriniz için özenle edeceğiniz tığ oyaları ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. 

Parça İplerden Yapılan Tığ Oyası Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.