Kolay Hobiler

Parlayan Yıldızlar Oyası ile Tığ İşi Yazma Kenarı Modeli

28 Mayıs 2019
Parlayan Yıldızlar Oyası ile  Tığ İşi Yazma Kenarı Modeli

Yıldız motifleri ile yapılan ve yazma kenarlarında parlayan tığ işi kenar oyası modeli. Yapacağınız yazma kenarlarında bu oya kendini gösterecek.

Hanımlar için evde zaman geçirmek zordur. Evin bütün ihtiyaçları giderilir, yapılması gerekenler yapılır. Fakat geriye fazlaca zaman kalır ve can sıkıntısı oluşmaya başlar. İşte buna karşı güzel bir paylaşım ile karşınızdayız… Size hobi olacak, evde geçen zamanı sıkılmadan değerlendireceğiniz bir fırsat: Tığ işi!

Parlayan Yıldızlar Oyası

Tığ işi ile yapılan tığ oyaları garanti ediyoruz ki en çok keyif alacağınız meşgale olacak. En güzel yanlarından biri zamanın nasıl aktığını anlamayacaksınız. Bunun sonucunda elle tutulur işlere adım atmış olacaksınız. Şimdi siz de yazma modellerinizi renk renk, çeşit çeşit motiflerle güzelleştirin. Emin olun ki hiç sıkılmayacaksınız çünkü yapabileceğiniz tığ oyası modelleri adeta sonsuz miktardadır. Zamanınızı güzel harcarken belkide bu sayede para bile kazanabilirsiniz. Yazma oyaları, tülbent oyaları yaparak siz de kendinize bir gelir kapısı açın. Hemde konforlu evinizinden hiç çıkmak zorunda kalmadan. 

Yazma kenarları gibi bir çok alanda uygulanabilecek motifler ile hem güzel vakit geçireceksiniz hem de para kazanabileceksiniz. Çiçek, geometrik formlar, desenler gibi envai çeşitle seçenekleriniz hiç bitmyecek. Bunun dışında modellerinize ayrıca boncuk, püskül gibi farklılıklar ekleyebilirsiniz. 

Herkes tığ oyası sever ama herkesin vakti yoktur. Siz de tığ oyasına vakit bulabilen şanslı insanlardansanız, emin olun ki sipariş vereniniz bol olacaktır.

Hemen ilk adımı atın ve videomuzu izleyin. Tığ işleri ile mutlu olmanın tadına varın. 

Parlayan Yıldızlar Oyası

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.