Kolay Hobiler

Parmakta Başlanan Nar Çiçeği İğne Oyası Modeli Yapılışı

3 Ekim 2019
Parmakta Başlanan Nar Çiçeği İğne Oyası Modeli Yapılışı

Yapımına parmakta başlanan nar çiçekleri iğne oyası modeli yapılışı. Yazmalarınızın kenarlarında çiçekler açsın.

İğne Oyası ile Neler Üretilir?

Eskiden her genç kızın çeyizinde mutlaka iğne ile işlenmiş bir şeyler bulunurdu. İğne oyaları bizim geleneksel sanatlarımız arasındadır. Şimdi gereksiz ve önemsiz gibi gözüküyor olabilir. Ama bu ürünler kesinlikle hayatımızı ve evimizi güzelleştirir. Kullandığınız havluların kenarına, tülbent veya yazmaların kenarına iğne ile yaptığınız bir şeyi ekleyebilirsiniz. Havlu kenarları bu tarz ürünlerle çok daha şık ve göz alıcı görünür. Bu şekilde her gün kullandığınız eşyaları daha özel bir hale getirirsiniz. Havlu renklerine uyan dilediğiniz renklerle istediğiniz modeli çıkarabilirsiniz.

Parmakta Başlanan Nar Çiçeği İğne Oyası Yapımı

İğne Oyası Nasıl Yapılır?

İğne oyası yapmak sanıldığı kadar zor değildir. İnternet yardımıyla siz de kendinize bunlardan yapabilirsiniz. Kolay anlatımlı bir siteyi açarak direktifleri takip edebilirsiniz. İlk başta zor gelse de sonrasında mutlaka eliniz alışacak ve yaptıkça hızlandığınızı göreceksiniz. Ortaya çıkardığınız ürünleri ise ister kullanın, ister hediye edin, isterseniz de satıp para kazanın. Bu şekilde boş zamanlarınızı en iyi şekilde değerlendirirsiniz. Size bir geçim kapısı da açılmış olur. Ayrıca bu şekilde üretilen işleri sevdiklerinize hediye etmek de önemlidir. Emek verildiği için bu hediyeler en değerli hediyeler arasındadır.

Aile Bütçesine Katkı

Bir diğer seçenek de bu işleri yapıp satmaktır. Bu şekilde ailenizin bütçesine katkıda bulunabilirsiniz. hem boş vakitlerinizde stres atmış olur hem de geçiminizi sağlamış olursunuz. İğne ya da herhangi bir şeyle evde bir şeyler işlemek kesinlikle size iyi gelecek ve olumlu geri dönüşleri olacaktır. 

Parmakta Başlanan Nar Çiçeği İğne Oyası Yapımı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.