Kolay Hobiler

Patika Yol Çam Ağaçları Örgü Yelek Bluz ve Şal Modeli

31 Mayıs 2019
Patika Yol Çam Ağaçları Örgü Yelek Bluz ve Şal Modeli

Patika yol çam ağaçları örgü bayan yelekleri için ideal olmasına rağmen bebek örgüleri gibide sayısız her türlü örgü çeşitlerinde kullanabilir çok güzel bir örnek.

Anne çocuk kombinleri her yıl binlerce anne tarafından kullanılmaktadır. Bu sene de tercihler arasında olan bu örgü modelleri ayrıca marifetli tüm hanımlar arasında çok sevilmektedir. Kombin örgüler her yönü ile anne ve çocuk üzerinde daha hoş durmaktadır. Genellikle kız çocuklar için tercih edilen bu şiş işi örgüler renk uyumuyla da modern bir görüntü oluşturmaktadır.

Bu anlatımlı örgüler videomuzda sizin de çok ilginizi çekecek örgü modelleri yer almaktadır. Kızınızla ortak kullanacağınız bu modeller arasında yelek ve şal modelleri vardır. Yelek modelleri arasında anne çocuk yeleği gibi harika bir model bulunmaktadır. Bu model seçeceğiniz en uygun iplik rengi ile sizin ve çocuğunuzun üzerinde harika duracaktır. Bu modellere uygun olacak şekilde çiçek figürleri ya da boncuklar eklemeniz mümkündür. Fakat modelin sadeliği bile örgüyü tek başına harika göstermekte başarılıdır. 

Patika Yol Çam Ağaçları Örgü Modeli

Şal modelleri olarak da kullanabileceğiniz anne çocuk modellerinde kendiniz için şık bir şal örerken aynı renkte ve kalitede bir iplikten çocuğunuza da güzel battaniyeler örebilirsiniz. Kış günleri sizin omuzlarınıza atacak güzel bir şalınız, bebeğinizi ise saracak güzel bir battaniyeniz olacaktır. Bu anlatımlı örgüler videomuzda kendiniz ve çocuğunuz için harika örgüler bulacaksınız. Keyifli seyirler. 

Patika Yol Çam Ağaçları Örgü Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.