Kolay Hobiler

Pembe Aşkına Boncuklu Yelpaze Oyası Modeli

15 Ocak 2019
Pembe Aşkına Boncuklu Yelpaze Oyası Modeli

Pembe rengine hasta olan kadınlar için boncuklu yelpaze oyası modeli. Pembe yazmalar yapmak isteyenlere göz alıcı bir model.

Son zamanlarda sosyal medyada el işleri ile ilgili hesaplar artmış durumda. Bu hesaplarda yapılan el emekleri paylaşılıyor. Bu emekler arasında tığ oyaları da bulunmaktadır. Tığ oyası ile uğraşan kadınlar çeyizlik işler hazırlamak için yazmalara oyalar işliyorlar. Yelpaze oyaları da yazmalar için en çok yapılan modellerden birisi. Bu yazımızda pembe rengine hasta olan kadınlar için beyaz boncuklarla işlenmiş olan bir pembe yazma oyası anlatımını paylaşıyoruz. Paylaştığımız videoda yelpaze oyasının tüm detayları bulunuyor.

Boncuklu Yelpaze Oyası

İncilerden yapılan tek sırada giden güzel bir oya modeli olan örnekte pembe renk yazma kullanılmıştır. Bu oya modelini farklı renklerdeki yazmalarda da kullanabilirsiniz. Pembe sevmiyorsanız eğer farklı renk yazmalar da kullanılabilir. Oya sandığım kanalının paylaşmış olduğu anlatım sadece 5 dakika sürüyor. 5 dakikada tığ oyası mı öğrenilir diye düşünmeyim. Anlatım çok kolay olduğu için öğrenme mekiçin hiç bir neden yok.

Boncuklu Yelpaze Oyası Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.