Kolay Hobiler

Pembe Şekerler Örgü Modeli Yelek ve Şal Motifleri Yapımı

28 Nisan 2019
Pembe Şekerler Örgü Modeli Yelek ve Şal Motifleri Yapımı

Adını ilk defa duyacağınız ve tahminen daha önce görmediğiniz pembe şekerler örgü modelinin nasıl yapıldığını öğrenmek ister misiniz?

Şiş işi örgü tekniği ile binlerce farklı motif yapılabiliyor desek yeridir. Yelekler, şallar, kazaklar, süveterler, bebek örgüleri, atkı ve bereler, patikler gibi bir çok şey şiş işi ile örülmektedir. Hal böyle olunca da şiş işinin farklı teknikleri ve farklı motifleri de bulunuyor. Kadınlar güç geçmiyor ki yeni bir model ile karşımıza çıksınlar. Şimdi paylaşmış olduğumuz örgü modeli de yeni bir model ve ismi pembe şekerler örgü modelidir. Görünümü de gerçekten şeker gibi insanın gözünü açıyor. Değişik bir motif olan bu model ile sizde istediğiniz örgüleri örerek kıyafetlere farklı bir hava katabilirsiniz. Kendinize, eşinize dostunuza ve sevdiklerinize en güzel örgüleri örmek isterseniz şiş işi tekniğini mutlaka kullanmanızı öneriyoruz.

Pembe Şekerler Örgü Modeli

Pembe şekerler örgü modelinin anlatımı hakkındaki tüm detayı aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz. El hareketlerini takip ederseniz siz de modeli çıkarabilirsiniz.

Pembe Şekerler Örgü Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.