Kolay Hobiler

Pembe Tonlarıyla Namaz Mevlid Örtüsü Tığ İşi Oya Yapımı

20 Mayıs 2019
Pembe Tonlarıyla Namaz Mevlid Örtüsü Tığ İşi Oya Yapımı

Mevlüt ve namaz örtüleri için harika bir pembe tonuyla tığ işi oya yapımı. Sizde namaz ve mevlid örtülerinizi bu harika model ile süsleyebilirsiniz.

Bu paylaşımımızı inceleyerek siz de pembe tonlarıyla yapılan tığ oyasının size hitap edip etmeyeceğini öğrenebilir ve kendi tığ işlerinizde uygulayabilirsiniz. Tığ oyası örnekleri arasında en sevdiğimiz modellerden biri olan bu oya ile çok şirin yazmalara ve havlulara sahip olabilirsiniz. Özellikle yazma kenarlarınızı danteller ile nasıl güzellik kazandıracağını siz de görün. Bakalım bu paylaşımımızdaki boncuklu tığ oyası modelini beğenecek misiniz? 

Kendine has tekniği ile yapılan bu modelin tüm detaylarını videomuzdan bulabilirsiniz. Kolay ve rahat uygulayabileceğiniz tarifimiz sayesinde yazma modellerinize yeni bir soluk kazandıracağız. Sizler de çok iyi biliyorsunuz, öyle modeller var ki etrafınızdaki insanların hayran kalmaması mümkün değil. Anlatımımızdaki örnek ise hem tülbent oyası hem de yazma oyası olarak severek tercih edilecek. Sadece hoş görüntüsü ile kalmayacak ayrıca da kolaylığı ve pratik uygulaması ile de daha fazla sevilecek. 

Namaz ve mevlid örtüsü yapımı

Bu model ve daha fazla rüya gibi modelleri anlatmaya devam edeceğiz. Bunun için yapmanız gereken tek şey sadece abone olup bizleri ve paylaşımlarımızı takip etmek. Vaktinizi değerli harcamanızda size en ufak yardımda bulunabilirsek ne mutlu Kolayhobiler’e. Bundan önce görmüş olduğunuz ama muhtemelen öncesinde duymadığınız modellere dahi ev sahipliği yapıyor olacağız. Sizi de misafirimiz olarak aramızda görmekten mutluluk duyarız. 

Namaz Mevlid Örtüsü Tığ İşi Oya Yapımı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.