Kolay Hobiler

Pembe Zambaklar Tığ İşi Çeyizlik Yazma Oyası Modeli

29 Mayıs 2019
Pembe Zambaklar Tığ İşi Çeyizlik Yazma Oyası Modeli

Çeyizlik yazmalarda kullanılan tığ işi yazma oyası. Pembe zambaklar oyasını yazmanızın etrafına işleyerek harika model elde edebilirsiniz.

Tığ oyaları özel ve önemli günlerde takılan yazma modellerinin en göz doldurucu aksesuarlarıdır. Yazmalar geleneklerimizin mühim parçalarındandır. Bize annelerimizden, anneannelerimizden ve babaannelerimizden kalan benzersiz değerlerdir. Bu yazmaları olduklarından daha güzel hale sokma görevini ise tığ işleri üstlenir. Motiflerle ve renklerle büyülü bir hale sokabileceğiniz tığ işleri size güzel mi güzel yazma oyaları ve tülbent oyaları sunacaktır. 

İster en sevdiğiniz yazmanın kenarına uygulayın, ister tek başına bir tığ oyası yapın. Her haliyle enfes duran oyalar sadece bir tığ, bir iplik ve biraz motivasyon ile hayata geçirilecek. Çevrenizdekilerin pozitif yorumları ile birlikte gurur duyacağınız modeller ortaya çıkarabilirsiniz. Sadece önemli günlerde değil, ayrıca çocuğunuzun veya torununuzun çeyizi için hazırlayabileceğiniz tığ oyaları onun isteğine göre tülbentlerde, başörtülerinde, dantellerde veya havlu kenarlarında tercih edileebilir.

Pembe zambaklar tığ oyası modeli

Siz ev hanımları için hazırladığımız bu videomuzla bu eşsiz motifin anlatımı var. Tüm detaylarını bulabileceğiniz videomuzdaki modeli hiç zorlamadan yapabileceksiniz. Bizim sunduğumuz renklere sabit kalmadan kendi renklerinizi seçebilir, isterseniz de motiflerindeki zincirlerde ufak değişiklikler yapabilirsiniz. Zor olmadığını göreceksiniz. Aksine umduğunuzdan kat kat basit bir model. 

Evinizde bulunduğunuz süre boyunca zamanı güzel değerlendirmek için olağanüstü bir fırsatla karşınızdayız. Keyfini çıkararak yapacağınız tığ işini iyi günlerde kullanmanız dileğiyle. 

Pembe Zambaklar Tığ İşi Oya Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.