Kolay Hobiler

Pembenin En Tatlı Tonu ile Çok Kolay Bir Örgü Modeli

24 Haziran 2019
Pembenin En Tatlı Tonu ile Çok Kolay Bir Örgü Modeli

Pembe renginin en tanlı tonlarından birisi ile yapılan çok kolay bir örgü modeli. Bebek örgüleri, bluzlar, şallar gibi yazlık örgülerde kullanılabilir.

Örgü örmek günümüzde bir kısım kadın tarafından pek önemsenmeyen bir iş olsa da bir kısım kadın ve genç kızlar tarafından da sevilerek ve büyük bir tutkuyla yapılan el işi tekniklerinden biridir. Örgü aslında başlı başına yetenek isteyen ve hayal dünyası geniş olan kişileri yapacağı bir el sanatıdır.  Peki hanginiz örgü örerken neden örgü örmeliyim diye düşündü mü….  Çünkü örgü örmek sade ortaya yeni ürünler çıkarmak anlamına gelmemeli aynı zamanda insanın ruhunu dinlendirip, stresi azaltan bir aktivite olarak görülmelidir. Boş vaktinizi ayırarak öreceğiniz yelek modelleri, şal örnekleri, bebek ürünleri, oyuncak ve aksesuarlar ortaya çıkarmanız sizlerin tempolu ve stresli geçen modern hayatın tüm sıkıntılarından da uzak durmanızı sağlayacaktır.

Pembe Rengi ile Örgü Modeli

Ne Örmeliyim İşe Nasıl Başlamalıyım

Örgü işine nasıl başmalıyım diyenlerdenseniz öncelik ne öreceğinize karar vermelisiniz. Çünkü örgü modelleri geniş model yelpazesine sahip olduğu için ne örmeniz gerektiği konusunda sizi karamsar bırakabilir. Eğer daha önce hiç örgü örmediyseniz tığ işleri yaparak acemiliğini atabilirsiniz.  Eğer ben bir profesyonel örgücüyüm fakat zamanı yetersizliğinde örgü öremiyorum diyorsanız ince iş olan danteli havlu kenarlı, yazma oyaları, zor işleri örebilirsiniz. Günde en az yarım saatinizi ayırarak ördüğünüz örgü modelleri sayesinde kendinize ve sevdiklerinize sıra dışı tasarımlar ortaya çıkaracak öte andan da kafanızı boşaltarak, olumsuz kötü düşünce ve duygulardan uzaklaşmış olursunuz. Ayrıca bir şeyler tasarlamak ya da üretmek insana apayrı bir mutluluk getirmektedir. 

Pembe Tonu İle Örgü Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.