Kolay Hobiler

Piramit Üçgen Motifli Kadın ve Bebek Örgü Modeli Yapılışı

12 Şubat 2020
Piramit Üçgen Motifli Kadın ve Bebek Örgü Modeli Yapılışı

Piramit üçgen motifleri ile yapılan bebek ve kadın örgü modeli. Bu örgü modelini nerde isterseniz orada kullanabilirsiniz.

Çoğu kadın örgü örmeyi sever. Örgü örmek, kadınlar arasında çok yaygın bir hobidir. Bazen kadınlar bir araya gelip hem sohbet edip hem de örgü örerler. Ev işi, yemek, çocuklar derken yorulan bayanlar örgü ile atarlar günün yorgunluğunu.

Her kadın örgü bilmez, fakat öğrenmek çok basittir. İnternet üzerinde bulunan anlatımlı videolar sayesinde, kolaylıkla yazlık ve kışlık örgüler öğrenebilirsiniz. Farklı modellerde kazak, hırka, yelek, bere, boyunluk tarzı örgüler örebilirsiniz.

Kışlık Örgü Modelleri Neler?

Hem yaz mevsiminde hem de kışın giymek için örebileceğiniz çok sayıda örgü çeşidi vardır. İnce bir ip ile salaş yazlık bir bluz örebilirsiniz kendinize. Yazlık örgüler vardır fakat kışlık örgü çeşidi daha fazladır. Çünkü kışın örgü daha çok tercih edilir. Kendi ördüğünüz uzun, rahat ve kalın kazağı giymek huzur vericidir. Siz ördüğünüz için hem farklıdır hem de istediğiniz renk ve modeldedir.

Piramit Üçgen Örgü Modeli Yapılışı

Kışlık örgü çeşidi çok fazladır ve kolaydır. Pencerenin önünde bir yandan çayınızı yudumlarken bir yandan da örgü örmek zevkli bir iştir. Renk renk kalın ip yumakları ve şişleriniz ile örgünüzü örersiniz. Fular, boyunluk, bere, yelek, kazak, atkı ya da eldiven örüp dilerseniz giyersiniz, dilerseniz ise hediye edersiniz. Uzun bir atkı ve bere takımı örüp üzerini zevkinize göre süsleyebilirsiniz. Bu size zevk verip boş zamanınızı değerlendirme de faydalı olacaktır. Ayrıca istediğiniz zevkte ve sadece sizde bulunan size özgü olacaktır.

Piramit Üçgen Örgü Modeli Yapılışı

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.