Kolay Hobiler

Pırlanta Yüzükler Bebek Örgü Modelleri Yelek ve Şal Modeli

24 Nisan 2019
Pırlanta Yüzükler Bebek Örgü Modelleri Yelek ve Şal Modeli

Örgü modellerinden en çok merak edilen bir örneğin daha anlamını paylaştık. Pırlanta yüzükler örgü yelek ve şal modelini hemen öğren!

Örgü modellerinden çok merak edilen şık bir modelin daha anlatımını paylaşıyoruz. Çok merak edilen bu örgü modelinin adı pırlanta yüzükler örgü modelidir. Bebek örgüleri, şal ve yeleklerde kullanılan bu modeli hemen öğrenmek ister misiniz? Görmeye alışık olmadığınız modellerde bugün sıra pırlanta yüzükler modelinde. Yetişkin, çocuk, bebek örgüleri gibi örgülerinizde tercih edebileceğiniz örneğin her bir motifinin nasıl çıkarıldığı aşağıdaki videoda anlatılmıştır.

Pırlanta Yüzükler Örgü Modeli

Daha önce eline şiş almış olan tüm kadınların kolaylıkla yapabileceği örgü modeli ile yapacağınız kıyafetlere renk katabilirsiniz. Pırlanta yüzükler motifleri de örgünün farklı bir görünüme sahip olmasını sağlayacaktır. Her motifin yapımında olduğu gibi bu motifte ilmeklerden oluşuyor. Aşağıdaki videoyu izlerseniz kaç ilmek atacağınız ve motifleri nasıl çıkaracağınız anlatılıyor. Kahverengi ip ile örülmüş olan bu örgü modelini isteyen kalın isteyen ince ip ile rahatlıkla örebilir.

Pırlanta Yüzükler Örgü Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.