Kolay Hobiler

Pırpırlı İki Çiçekli Harika Bir İğne Oyası Modeli Yapımı

3 Ocak 2020
Pırpırlı İki Çiçekli Harika Bir İğne Oyası Modeli Yapımı

İğne oyası anlatımı arayanlar için pırpırlı ve iki çiçekten oluşan harika bir model paylaşıyoruz. Bu şık oyanın nasıl yapıldığını hemen öğrenebilirsiniz.

İğne Oyası Öğrenmenin Tam Zamanı

Eğer iğne oyası örmek ve birbirinden güzel modeller ortaya çıkarmak istiyorsanız bunun tam zamanı olabilir. Siz de zaman kaybetmeden bu işi öğrenerek birbirinden güzel havlu kenarları ve danteller ortaya çıkartabilirsiniz. Birçok anlatımlı iğne oyası görselini inceleyerek kısa zamanda öğrenebilir ve sevdiklerinize hediye etmeye başlayabilirsiniz. Çevrenizde eğer gelinlik çağında genç kızlarınız varsa onlar için tercih edebileceğiniz en güzel hediye de çeyizlik hazırlanmış iğne oyalarıdır. Çeyizin büyük kısmını kaplayan iğne oyası modellerinin arasına sizin yaptığınız iğne oyası ürünlerini de ekleyerek uzun yıllar sevgi ile hatırlanabilirsiniz. Özen gerektiren iğne oyalarını örmek öğrendikten sonra çok basittir. Bugün birçok kadın çeşitli yollar ile öğrendiği iğne oyasını hazırlar ve hediye olarak sunar. Eğer tercihiniz hediye etmek değilse bunları ek gelir amacı ile de hazırlayabilirsiniz. Adet olarak ürettiğiniz iğne oyalarını çeyiz mağazalarına götürerek satışa sunabilir ve kazanç sağlayabilirsiniz. Gelin alışverişinin yapıldığı birçok mağaza bugün el işçiliği ile hazırlanmış iğne oyalarını satışa sunmaktadır. Hazırladığınız modelleri stantlara koyarak satışını sağlayabilirsiniz.

Pırpırlı İki Çiçekli İğne Oyası Modeli

İğne Oyası Her Dönem Tercih Sebebidir

İğne oyaları önemini asla yitirmeyecek el işlerinin başında gelir. Her dönem severek yapılan oyalar uzun nesiler boyunca da severek yapılacaktır. Siz de kendi geliştirdiğiniz modelleri yaparak uzun yıllar kullanılmasını sağlayabilirsiniz. Birçok farklı üründe bu iğne oyalarını işleyerek her yerde kullanabilirsiniz.

Pırpırlı İki Çiçekli İğne Oyası Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.