Kolay Hobiler

Püf Noktalarıyla Birlikte İğne Oyası Modeli Anlatımlı Yapılışı

9 Kasım 2019
Püf Noktalarıyla Birlikte İğne Oyası Modeli Anlatımlı Yapılışı

Püf noktalarıyla ve anlatımlı yapılışı ile göz dolduran boncuklu iğne oyası modeli. Görenler hemen yapmak istiyor.

İğne Oyası Yapma İnceliği

Şimdilerde eskiye nazaran yapımı biraz daha azalmış iğne oyası yapımı çok ince ve zarif bir el işçiliğidir. Yapılış aşaması biraz uzun olsa da yapıldıktan sonra ki görünümü buna değer dedirtir. En güzel modellerle en kaliteli ürünler meydana gelir. Zarafetin ve inceliğin simgesi olan iğne oyası yapanların da sabrı ve yeteneği takdire şayan bir durumdur. Evlerimizin en özel köşelerinde kullandığımız iğne oyası işler evlerimizin şıklığına şıklık katar. Bazen de iğne oyası ile yapılmış bir iş en sevilen arkadaşa veya akrabaya hediye olarak verilir. Değeri büyük olan bu hediyeler belki yıllarca saklanır. Yapımının zahmeti ve süresi sebebinden dolayı iğne oyaları işçiliği değerli bir işçiliktir.

Püf Noktalarıyla İğne Oyası Yapılışı

İğne Oyası Çeşitleri

Çeşitli yapım alanı olan iğne oyası, yazma kenarı, havlu kenarları, peçeteler, masa örtüsü olarak kullanılır son zamanlarda giyim sektörüne de ufak bir giriş yaparak fular yapımında kullanılır kenarları göz alıcı modellerle oyalanan fularlar çok güzel görünüm sunar. Şıklığınızın tamamlayıcısı olarak da kullanabileceğini iğne oyası yapımını öğrenmek isterseniz artık öğrenebilmekte çok kolaydır.

İğne Oyası Yapmayı Öğrenmek

İnternet aracılığı ile iğne oyası yapılışları şimdi daha kolay öğrenilebiliyor. İnternetten öğrenip yapmak isteyen herkesin yapabileceği iğne oyaları en güzel modellerle herkesi cezp ediyor. En basit modellerle öğrenmeye başlayıp eliniz alışınca istediğiniz modelleri çıkarabilmeniz mümkündür.

Püf Noktalarıyla İğne Oyası Yapılışı

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.