Kolay Hobiler

Pullu Çıtı Pıtı İğne Oyası Yazma Modeli

19 Ocak 2019
Pullu Çıtı Pıtı İğne Oyası Yazma Modeli

Yıldız pullarıyla işlenen çıtı pıtı ve yapımı kolay iğne oyası yazma modeli. Pullu oya sevenler bu iğne oyası modelini kaçırmasınlar.

İğne oyası ile yapılan güzel modellerden birisi de pul oyalarıdır. Bir çok farklı pul çeşidi bulunuyor. Yıldız pullarda bu pullardan bir tanesidir. Çıtı pıtı bir yazma yapmak isteyenler kırmızı bir renk yazma alarak yıldız pulları kenarına işleyebilirler. Kolay iğne oyası yazma modeli olan bu örneği kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. Modelin anlatımı işlenen yazma kenarından devam edilerek gösterilmiştir. Öncelikle yazma kıvrılıp iki parmak arasına sıkıştırılarak 2 tane zürafa yapılır. Zürafa yapıldıktan sonra model için zürafaya geri dönülür. Modele sıfırdan başlayanlar 3 tane kirpik yaparak devam edilecek.

Çıtı pıtı iğne oyası yazma modeli

En güzel iğne oyaları anlatımlarımız siz değerli ziyaretçilerimiz için devam ediyor. Bu modeldeki anlatımımız kırmızı bir yazmaya işlenen yıldız pulları. Anlatım solak oyacıya ait olan bir video sayesinde gösteriliyor. 7 dakikalık uzunlukta olan videoda pullu çıtı pıtı iğne oyasının tüm anlatımına yer verilmiştir. Şirin bir yazma yapmak ister misiniz?

Yıldız Pullu İğne Oyası Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.