Kolay Hobiler

Rakipsiz Bir Güzellik Muhteşem Tığ İşi Oya Modeli Yapılışı

29 Kasım 2019
Rakipsiz Bir Güzellik Muhteşem Tığ İşi Oya Modeli Yapılışı

Rakipsiz bir güzellikte olan harika bir tığ işi oya modeli. Sizde değişik ve şık oya arıyorsanız model tamda size göre.

Tığ oyaları son derece zevkli ve kolay yapılacak işlerdir. Tığ işleri, pek çok yerde karşımıza çıkacaktır. En çok kullanılan alanlar, evlerde masa örtüleri, yastık kılıf kenarları ve hatta yatak örtüleridir. Bazı odaların perdeleri de tığ işleri ile son derece şık duracaktır. Bu konuda, çok farklı tasarım örneğini, el sanatları dergilerinde görmek mümkündür.

Anlatımlı oya modelleri sayesinde, en zor görünen motifler bile kolaylıkla yapılabilir. Bu konuda yayın yapan sanat sitelerinde çok farklı modelleri görmek mümkündür. Kişinin yaratıcılığını ve hayal dünyasını yansıtan bu tasarımlar, konulduğu ortama da şıklık katacaktır. Bu el sanatlarını sürekli yapan kişiler, zamanla bu işte çok daha hızlanacaktır. Tığ işleri ile yapılan bu modeller, son derece güzel hediyeliklerdir. Bu hediyelikler, alan kişiyi de memnun edecek tasarımlardır. Emeği yansıtan tığ oyaları, herkesim tarafından son derece beğenilen işlerdir.

Rakipsiz Tığ İşi Oya Modeli

Tığ işleri, aslında çok kolay el sanatlarındadır. Bu el sanatlarının en önemli özelliği, emek ve sabır istemesidir. Bu el sanatı, geleneksel sanatlarımız arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Genelde aile büyüklerinden öğrenilen tığ işleri, dergi ve kitaplardan da öğrenilmektedir. Ayrıca, açılan kurslar sayesinde de tığ oyalarını öğrenmek ve bu sanatı ilerletmek mümkündür. Bu sayede aile bütçesine katkı da sağlanması mümkündür. Boş vakitler için de keyifli uğraşlar arasındadır.

Rakipsiz Tığ İşi Oya Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.