Kolay Hobiler

Rengarenk Çiçekler İğne Oyası Yapımı Harika Güzellik

17 Ocak 2020
Rengarenk Çiçekler İğne Oyası Yapımı Harika Güzellik

Rengarenk çiçeklerden oluşan iğne oyası modeli yapılışı. Harika bir güzellikten oluşan bu modeli hemen öğrenebilirsiniz.

İğne Oyası Zarifliği

El işçiliğinin belki en zarif en zahmetli olanı, iğne oyası yapmak sabırla yeteneğin birleşmesi sonucunda bir iğne bir iplik gerektiriyor. Bazen sabrı, bazen şefkati, bazen de derdi işler marifetli eller. Kimisi için hobi, kimisi için çeyiz, kimisi için kazanç kaynağı olur iğne oyalarıdır. Yapımı oldukça zahmetlidir ama zahmetin hakkını veren bir şıklık bir zarafet bulundurur. Yapımı bitmiş iğne oyaları zarafeti ile büyüler. Emeğe saygısı olan için değerlidir kıymetlidir. İpliğin oradan oraya geçmesi iğnenin girip çıkması ile hünerli ellerde kıymetli eserler haline gelen oyalar evlerinizin şıklığına şıklık katar.

İğne oyası öğrenmek

Anlatımlı iğne oyaları ile kolay bir şekilde öğrenilebilecek olan iğne oyasını isteyen herkes öğrenip yapabilir. Çeşitli modellerle yapılan işler bazı belediyelerin açmış olduğu kurslarda da öğretiliyor. Ev kadınları için güzel bir hobi ve boş vakitlerini değerlendirebilecekleri faydalı bir aktivite olabiliyor.

Rengarenk Çiçekler İğne Oyası Modeli

En güzel kenarları oluşturan iğne oyası

En güzel modelleri ister havlu kenarları, isterseniz de yazma kenarlarına yapıp hem üretmiş oluyor hem de ürettiğiniz eseri en güzel yerlerde kullanabiliyorsunuz. Kendi yaptığınız el işi iğne oyalarını dilerseniz de en sevdiğiniz yakınlarınıza hediye edebiliyorsunuz. Hem öğrenip hem üretmek için iğne oyası yapılabilecek en güzel işlerden biridir. Yapmak için çok fazla malzemeye de ihtiyaç duymadan bir iğne bir iplik edinip iğne oyası yapabilirsiniz.

Rengarenk Çiçekler İğne Oyası Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.