Kolay Hobiler

Renkli Çok Farklı Örgü Modeli Kolay Tırtıl Örgüsü

22 Haziran 2019
Renkli Çok Farklı Örgü Modeli Kolay Tırtıl Örgüsü

Çocuk ve bebek örgülerinde kullanılan ve artan ipleri değerlendirilerek yapılan renkli çok farklı örgü modeli tırtık örgüsü yapılışı.

Örgü örmek, harcanan zaman ve verilen emekleri sonucunda ortaya sevgi dolu, sıcak işe yarar ürünleri sunan huzuru verici ve rahatlatıcı bire yaratıcılık örneğidir. Örgü örmek isteyenler fakat bir türlü fırsat bulmayanlar ya da hiç bilmediği için başlamaya cesaret edemeyenler veya üstesinden nasıl girerim diye karar kara düşünenler, ne öreceği konusunda fikir yürütemeyenler bu işe anlatımlı örgüler ve modelleri sayesinde ilk adımı atabilirsiniz. Örgü örmek herkesin yapabileceği işler kategorisinde olmayabilir, fakat örme işlemini sonucunda ördüğünüz ürünleri kullandığınız ya da giydiğiniz zaman kendinize olan duyduğunuz daha da artacak, hem bun yapılacak işler listesinde ilk sıraya koyacaksınız. 

Kolay Tırtıl Örgüsü

Örgü Örmenin İnsan Sağlığına Etkileri

Örgü örerek güzel ve yaratışı işler ortaya çıkarmanızın yan ısıra sağlığınıza da büyük katkılar sağlayacaksınız. Beyninizi sağlıklı tutmak için yapacağınız aktivitelerin başında örgü örmek olmalıdır. Parmaklarınız üzerinde yaratmayan bir iş olduğu için eklemlerinizin sağlığı açısından da olumlu etkileri bulunmaktadır. Örgü örmenin insan sağlığınıza sağladığı en büyük katkı aslında bilişsel yavaşlamayı yok etmesinin yanı sıra motor becerileriniz artıran örgü tekniği aynı zamanda ruh halinizin iyileşmesi ne de büyük katkılar sağlayabilirsiniz. Bu nedenle örgü işini hayatınızdan eksik etmemelisiniz. Hayal gücünüzü kullanarak bluz modelleri gibi yazlık örgüler ya da patik, kazak hırka modelleri gibi de kışlık kıyafetler örerek farklı kombinlere imza atabilirsiniz. Örgü örmeyi bir terapi olarak da görebilirsiniz. 

Kolay Tırtıl Örgüsü

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.