Kolay Hobiler

Renkli Elmaslar Örgü Modeli Yelek ve Bluz Şal Motifi Tarifi

29 Mayıs 2019
Renkli Elmaslar Örgü Modeli Yelek ve Bluz Şal Motifi Tarifi

Renkli elmaslar örgü modeli ile ile çok güzel bayan yelekleri, gelin kız yelekleri ve bebek örgüleri örülebilir. Hadi durma sende öğren!

El örgüsü model ile kadınlar için rahat şal yapılışı. En çok kullanılanlardan bu örgü modelini öğrenin!

Şallar ve bir çok başka el örgüsü ürünler bir kadının en sevdiği aksesuarlar listesinde belkide en başta alır yerlerini. Kıyafetlerini kendine özgü rengi ve desenleri ile tamamlar, hem ev içerisinde hem ev dışında tarz bir görüntüye kavuşmayı sağlarlar. Bu tarzları için göz alıcı görüntü vermesinin dışında soğuk havalarda sırtlarına alabilecekleri ve onları koruyacak en önemli parçalardandır. Örgüler arasında en çok örülen ve popüler ürünler arasında ilk başı alan bu ürünleri işleyelim o zaman. 

Anlatımlı örgüler her zaman örmek isteyen kadınlar için büyük kolaylık ve konfor sağlar. Öncesinde izleyerek uygulayacağınız şiş işi örgüler hata yapma ihtimalinizi düşürür, zorlandığınız yerde geriye dönüp anlatımlı videoyu izleme şansını sağlar. Kendiniz, sevdikleriniz veya çocuklarınız için örebileceğiniz bir şal modeli ile karşınızdayız. 

Renkli Elmaslar Örgü Modeli

Şallarım çok diyenler için aynı örgü modeli ile elbette bebek örgüleri, yelek modelleri ve şal modelleri de yapmak mümkün. Gönlünüzde örgü yapmak olsun, istediğiniz her parçada uygulayabilirsiniz. Veya bir battaniye örmeye ne dersiniz? Bebeğiniz için veya eşinizle birlikte keyifli bir akşamda üstünüzü örtebilmek için güzel motifli rengarenk bir battaniye… 

Hiç beklemeden videomuzu izleyerek güzel bir örgü modelinin keyfini çıkarın. 

Renkli Elmaslar Örgü Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.