Kolay Hobiler

Renkli Zikzaklar Örgü Kadın ve Bebek Yelek Modeli Yapımı

3 Mayıs 2019
Renkli Zikzaklar Örgü Kadın ve Bebek Yelek Modeli Yapımı

Rengarenk örgü ipleri ile yapılan renkli zikzaklar örgü modeli kadın ve bebek örgülerinde kullanılıyor. Bu şık örgü modelini hemen öğrenmek ister misiniz?

Eliniz boş kalamıyor ve zamanınızı değerlendirmek için sürekli şiş işi örgü örüyorsanız, eminim ki yeni model arayışına da başlamışsınızdır. Çığ gibi gelişen örgü modelleri her yıl farklı bir trende kendini bırakmakta. Her yıl başka bir model moda olduğundan ve sürekli örgü ören kadınlarımız model bulmakta zorlandığından son sezonun modellerini sizinle kolay hobiler sitesinde paylaşıyoruz.

Ve yine karşınızda yeni bir model ileyiz. Bu modelin yapımı kolay olup hemen, hemen kazak, hırka, yelek, süveter, atkı, şal veya bere gibi eşyalarda sıklıkla kullanacağınız ve görenlerinin de beğenisini kazanacak türdendir. Üstelik bu modellerle ördüğünüz her örgü, sanki hazır alınmış kıyafetler kadar kusursuz ve bir o kadar güzel duracaktır. Gören bütün komşularınız sizin modeli anlatmanızı isteyecek ve hepsini hayran bırakacaksınız. 

Yapımını sitemizde videolu anlatım ile kolaylaştırarak sizlere sunuyoruz, bu sayede hem öğrenirken deneyebilecek hem de modelin gidişatını görebileceksiniz. Sizde yeni moda olan trend örgü modellerinden haberdar olmak için sitemizi takip etmeyi ve her gün yayınladığımız ilanlara göz atmayı unutmayın. 

Renkli Zikzaklar Örgü Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Serap Alkan dedi ki:

    Harika ellerinize,dilinize,fikrinizle ellerinize sağlık.

  2. Elişi dünyam ek iş yapmak isteyenlerin dünyası dedi ki:

    Örnekleri video olarak gösterseniz daha iyiolur