Kolay Hobiler

Ruh İkizleri İğne Oyası Lale Modeli Anlatımlı Yapılışı

28 Kasım 2019
Ruh İkizleri İğne Oyası Lale Modeli Anlatımlı Yapılışı

Ruh ikizleri diye adlandırılan iğne oyası lale modeli. Yazmalarınızın ve havlularınızın kenarlarında şık duracak bir örnek.

Hamarat Kadınların İğne Oyası Zevki

İğne oyası yapımı bazı kadınların hamarat ellerinde bir sanat eseri haline gelirken yapımının zahmeti ve sabırla tamamlanması yapanın sabrını ve üretim yeteneğini kanıtlıyor. Becerikli ellerden çıkan çeşitli modellerle yapılan iğne oyaları evlerimizin en güzel köşelerinde sergileniyor. Yapılışı için sadece bir iplik bir iğne gerektiren bu güzel el işçiliği zahmeti derecesinde kıymetini belirliyor.
İlmek ilmek, düğüm düğüm, yapılan oyalar çok şık görünümler oluşturuyor. El emeği göz nuru ürünü olan işler genç kızların çeyizlerini süslüyor.

Başlara taç olan iğne oyası

Genellikle yazma kenarları olarak yapılan ve kullanılan iğne oyası en ince sanatlardan biridir. Diğer el işi yapılarına göre daha hassas daha zor üretilen bir el işi çeşididir. Sabrı, azmi, isteği, bir iğnesi ve bir ipliği olan herkesin yapabileceği iğne oyası modelleri hobi edinmek isteyenlere güzel bir uğraş olabilir. Boş vakitlerin değerlendirilebileceği en güzel seçimlerden olabilir.

Ruh İkizleri İğne Oyası Modeli

Öğrenmek İsteyenler İçin İğne Oyası Tarifleri

Yapmak isteri ama bilmiyorum diyen herkes internetten anlatımlı iğne oyaları videoları ile iğne oyası yapmayı öğrenebiliyor. Yetenekli ellerde iğne ve ipliğin sanat haline gelme şekli detaylı anlatımlarla öğretiliyor. Sadece video izleyerek öğrenebileceğiniz oyaları sizde hafif modellerle başlayarak öğrenebilir, sonrasında istediğiniz modelle istediğiniz yeri süsleyebilirsiniz. Öğrenmek için üstün bir zekaya ihtiyacınız yok denediğinizde aslında yapılabilir olduğunu görecek yaptıkça yapacak ve üretmiş olmanın zevkini yaşayacaksınız. Teknolojinin sunduğu imkanlar bu konuda da yardımcı oluyor.

Ruh İkizleri İğne Oyası Modeli

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.