Kolay Hobiler

Saç Lastikleri Kullanarak Örgü Bebek Yeleği Modeli Yapımı

11 Mayıs 2019
Saç Lastikleri Kullanarak Örgü Bebek Yeleği Modeli Yapımı

Saç lastikleri kullanarak yapılan örgü bebek yeleğini daha önce gördünüz mü? Süslü püslü olan bu modeli hadi sende bir kaç dakika içerisinde hemen öğren!

Şiş işi örgüler denince akla ilk gelen el emeği ve göz alıcı modellerdir. Bu yazıda en sevilen örgü modellerinden biri olan lastikli örgü örneğini örneğini ele alıyor ve içinde bulunduğumuz mevsim geçislerinde keyifle kullanacağınız bir model sunuyoruz.

Bu örgü modeli sadece en güzel örgüyü değil, aynı zamanda yelek, şal, bere ve bebek giysileri gibi modeller örmenizi sağlıyor ve kolay örgüler arasında görülüyor. Şimdi en sevdiğiniz renkleri seçip, şişlerinizi elinize alıp sonucuna bayılacağınız bir örtü örmeye hazır mısınız? Gelin hep birlikte bu örgü tekniğini öğrenelim ve hem çocuklar ve yetişkinler hem de örgüler dünyasının en sevilenlerinden rengarenk evinize süsleyecek güzellikte bir örtü örelim. Bu modeli örmek size hem zevk verecek hem de sizi hiç zorlamayacak. En güzeli de bu ya, örereken zevk alacak sonucunda ise mutluluk duyacaksınız.  

Saç Lastikleri ile Yapılan Bebek Yeleği

Bir çocuğunuzun merakla beklediği bu örgü modeli göze hoş ve eğlenceli gözükmesinin dışında sevdiklerinize de verebileceğiniz güzel bir hediye alternatifi olabilir. Videomuzu izlemeyi unutmayın ve ister kendinize ister sevdiklerinize kendi ellerinizle ördüğünüz değer biçilemez bu örtüyü örün. Yapılışı, ilmek sayıları ve tüm detayları videomuzdan öğrenebilirsiniz.

Hiç bir zaman modası geçmeyecek olan bu model ile keyifli vakit geçirecek ve geriye unutmayacağınız bir hatıra bırakacaksınız. Ne bekliyorsunuz? Bizce vakit kaybetmeden örgümüze geçelim. 

Saç Lastikleri İle Bebek Yeleği Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Necla dedi ki:

    Çok güzel bir model olmus