Kolay Hobiler

Sadece Zevkli Kadınların Yaptığı Tığ İşi Oya Modelleri

15 Aralık 2019
Sadece Zevkli Kadınların Yaptığı Tığ İşi Oya Modelleri

Oyacı kadınlardan zevkli kadınların yapmış oldukları tığ işi oya modelleri arşivi. Buradan bu güzel galeriyi inceleyebilirsiniz.

El sanatları içerisinde en çok tercih edilen tığ oyaları, geçmişten günümüze kadar gelerek, her dönem kendini yenileyen bir el sanatı olmuştur. Kadınlarımızın her zaman yapmaktan hoşlanmış oldu tığ işlerinin birçok modeli bulunuyor. Bu modelleri Herkes kendi evinde, kendi zevkine göre örebilir. Tığ oyalarının çeşitli modelleri mevcuttur. Tığ oyalarının en çok kullanılan oya yöntemidir. Oya modellerini ev tekstili ürünlerinde birçok çeşitli kullanabilirsiniz. Tığ işlerinden yapılmış olan oyalar ile evlerinizdeki, masa örtüleri eşarp, yazma kenarları, perde uçları ve aklınıza gelebilecek her türlü ev tekstilini, rahat bir şekilde süsleyebilirsiniz. Tığ oyası modelleri arasında dantellerde yer almaktadır. Danteller bazı kadınlar için adeta bir tutku halini almıştır. Bu yüzden ülkemizde tığ oyası modelleri çok fazla kullanılıyor. Birbirinden farklı ve değişik tığ oyası modelleri ile boncuk ve pullar ile süsleyebilirsiniz.

Tığ İşi Oya Modelleri Arşivi

Maddi Kazanç İçin Tığ İşleri

Birçok kadın örmüş olduğu tığ oyalarını, maddi kazanca dönüştürebiliyor. Yaygın olarak kullanılan internet sitelerinde, açılmış olan bir sayfa sayesinde, tığ işlerinizi bu sayfada sergileyebilirsiniz. Online olarak satış yapabileceğiniz bir internet sitesi oluşturduğunuz zaman, ürünlerinizi satarak maddi kazanç sağlayabilirsiniz. Bu sayede büyük küçük demeden aylık bütçenize katkıda bulunmuş olursunuz. Kullanım alanı ve kullanım yeri birçok çeşit de bulunan tığ modellerini, her türlü alanla rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Birbirinden güzel tığ oyası modelleri çeşitlerini, internetten bakarak farklı modelleri örmeyi deneyebilirsiniz.

Tığ İşi Oya Modelleri Arşivi

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.