Kolay Hobiler

Sadeliği Sevenlere Gelsin Tığ İşi Oya Modeli Uyumu Harika

12 Haziran 2019
Sadeliği Sevenlere Gelsin Tığ İşi Oya Modeli Uyumu Harika

Sade renkteki yazmaları ve tığ işi oyalarını sevenler için harika bir model. Modelin yazmalara uygulandıktan sonra görünümünü çok beğeneceksiniz.

Oya modelleri arasında bakıldığı zaman oldukça göze çarpan bu model, oldukça farklı bir tekniğe sahiptir. Farklı duruşu ile dikkat çekmesine rağmen bu model oldukça basit bir şekilde örülebilir. Her türlü kullanım için uygundur. Günlük hayat için rahatlıkla tercih edilebilir. Gösterişli olması nedeni ile birçok bayanın tercih ettiği bir modeldir. Örgü modeli şal ve fular, yazma, eşarp gibi birçok farklı amaçla kullanılabilir. Kullanımı da örmesi de oldukça kolay bir modeldir. Örgü örmeye karar veren hanımlar, bu modeli tercih ederek örgüye başlayabilirler.  

Sade Tığ İşi Yazma Kenarı Oyası

Oldukça şık bir görünümü bulunan bu modeli her türlü kullanım için tercih edebilirsiniz. Hediyelik olarak oldukça uygun olan bu model, her yaş kullanımına uygundur. Çeyizler için rahatlıkla tercih edilebilir. Kolay örülebilir olması, her hanımın rahatlıkla örebilmesine olanak verir. Hazır gibi görünen bir modeldir ve el emeği ile yapılarak daha değerli ve anlamlı olabilir. Örmeye karar verdikten sonra hemen bir tığ bir ip ve oya alarak modeli örmeye başlayabilirsiniz. Boş vakitleri değerlendirmek için tercih edilen bir örgü modelidir. Kısa zamanda oldukça ilgi çeken oya örnekleri çıkarabilirsiniz. Her türlü giyime uygun olacak şekilde öreceğiniz modelleri, gündelik hayatta da misafirlik amaçlı da rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Tek parça olarak devam eden örgüsü nedeni ile oldukça rahat bir örgü modelidir. Örmesi oldukça kolay bir modeldir ve çok kısa bir sürede örüp bitirebilirsiniz. 

Sadeliği Sevenlere Tığ İşi Oya Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.