Kolay Hobiler

Şahane Motifleri ile Tığ İşi Pamuk Prenses Oyası Modeli

14 Mayıs 2019
Şahane Motifleri ile Tığ İşi Pamuk Prenses Oyası Modeli

Tığ işi pamuk prenses oyası modeli şahane motifleri ile kadınların ilgisini çekmeyi başarıyor. Sizde yazmanızda bu örneği kullanmak ister misiniz?

Çeyiz hazırlıkları içinde olan genç kızların en sevdiği şeydir tığ işi. Ilmek ilmek yapılmış tığ oyaları, yazma kenarlarını donatır ve çeyiz sandığında en önemli yerini alır. Bundan ötürüdür ki, çeyizin sandığının en değerli parçalarındandır tülbent oyaları ile süslenmiş başörtüleri. 

Tığ işi pamuk prenses oyası

Yazma oyalarınızı istediğiniz motifde, sevdiğiniz renkle allayıp pullayabilirsiniz. Bunun en kolay ve zamanınızı iyi değerlendirebileceğiniz fırsat dolu anlatımını ise biz size yazma modelleri videomuz ile anlatıyoruz.

Malzemelerinizi hazırlayın ve arkanıza yaslanın. Video’yu izlerken tığlarınız, iplikleriniz ve en önemlisi de hayal gücünüz ve isteğiniz yanınızda bulunsun. Bu son derece zevk verici el işi ile siz de boş vaktinizi değerlendirin. Tığ oyası kategorimizde en sevilenlerden olacak bu paylaşım ile zevkinize ve yazma modellerinize uygun bir tığ oyası yaratabilirsiniz. 

Şimdi öğrenme ve keyif alma zamanı!

Tığ İşi Pamuk Prenses Oyası

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.