Kolay Hobiler

Şahane Renkler Örgü Kadın ve Bebek Örgü Modeli Yapılışı

3 Aralık 2019
Şahane Renkler Örgü Kadın ve Bebek Örgü Modeli Yapılışı

Şahane renkleri ile iki renkli örgü modelini kadın yelek, şal, ve bebek örgüleri nde kullanabilirsiniz. Örgü modeli göze çok hoş görünen bir modeldir.

Ev hanımları için evine değer katacak her uğraş değerlidir. Örneğin ev yemekleri, ev temizliği, ev bakımı ve el işleri gibi. Harcanan saatler, yorulan zihinler ve bedenler rol oynamaksızın uğraşılır, emek verilir ve fedakarlıkta bulunulur. Şiş işi örgüler yer yer yorucu olabilir ama yorgunluğun karşılığını alırsınız. Üstelik bunu sadece siz değil, çevrenizdekiler de söyleyecektir. Örgüler zordur ama değerlidir. 

Şişlerle öreceğiniz ve dolabınızı dolduracağınız ürün yelpazesi çok geniştir. Bunlardan biri bebek örgüleridir. Saçının teline bile zarar gelmesini istemediğiniz evlatlarını eskilerimizin de soğuklardan ve hastalıklardan koruduğu şekildir örgüler. En başında ise yelek modelleri gelir. Bir diğer en popüler kategori ise şal modelleridir. Yine çocuklarınızı, eşinizi, akrabalarınızı soğuklardan koruyacak, hem kış aylarında hem de mevsim geçişlerinde koruyacak ve en şık aksesuar olacak. Bir diğer örgü modeli arasında sıklıkla rağbet gören kategori ise battaniyelerdir. Siz de arzunuza göre tek renk ya da birden fazla renk şeklinde örebilirsiniz. Unutmayın ki hem kullanışlı, hem de dekoratif… 

Şahane renkler örgü modeli

Tamda bu örgü modellerini anlatımlı örgü videolarımızdan biri ile izleyebilirsiniz. Adım adım, detay detay. Tüm gerekli bilgilere ulaşacak, örgü hobinizi geliştireceksiniz. Bizi Youtube kanalımızdan takip etmeyi, videolarımız ile güncel kalmayı unutmayın ve harika sonuçlar elde etmek için beklemeyin. Hepsi bir tık ve bir kaç ilmek uzağınızda. 

Şahane Renkler Örgü Modeli

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.