Kolay Hobiler

Şahane ve En Kolay Yapılan Tığ İşi Oya Modelleri

29 Nisan 2020
Şahane ve En Kolay Yapılan Tığ İşi Oya Modelleri

Modern ve Şahane görüntüsü ile bütün dikkatleri üstüne toplayan ve herkes tarafından yapılabilecek tığ işi oya modellerini sizler için hazırladık. Aralarında efsaneleşmiş, hanımlar arasında çok sorulan modelleri de barındıran görselleri inceleyerek sizlerde ilham alabilir ve modern tığ işi oyalar üretebilirsiniz.

Herkesin yapabileceği diyoruz çünkü oldukça kolay bir yandan da modern tığ işlerini sizler için hazırladık bu görselleri inceleyerek sizlerde muhteşem tığ işi oyalar yapabilirsiniz.

Yeni ve Modern Tığ İşi Oya Modelleri

Herkesin yapabileceği ve çok modern olan bu tığ işi oya modeli için “hayalleri süslüyor” demek galiba yerinde oldur, oldukça şık ve modern olan klasik çizgiden uzaklaşan ve hanımların dikkatini üstüne çeken bu modelimiz kolay yapılması ile sizleri büyüleyecektir.
Pembe rengi tığ işi oya modeline ancak bu kadar yakışır diyebiliriz, oldukça şirin ve modern bir görüntüye kavuşan bu modelimiz bayanların ilgisini çekmektedir, çeyizlerde sıklıkla karşınıza çıkabilecek bu tarz modelleri şiddetle tavsiye etmekteyiz.
Muhteşem bir yazmaya işlenmiş olan harika bir tığ işi oya modeli ile sizlerde bu mükemmel görüntülere kavuşabilirsiniz, Çiğdem hanımın yapmış olduğu bu model gerçekten efsaneler arasında yerini alabilir.

Herkesin Yapabileceği Efsane Güzellikte Tığ İşi Oya ModelleriETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.