Kolay Hobiler

Şahin Tepesi Örgü Modeli Bayan Yelekleri ve Bebek Battaniyesi Örneği

15 Mart 2019
Şahin Tepesi Örgü Modeli Bayan Yelekleri ve Bebek Battaniyesi Örneği

3 boyutlu şahin tepesi örgü örneği bayan yelekleri, bebek yelekleri, bebek battaniyesi gibi sayısız birçok örgü çeşitlerinde kullanılabilir örülmesi çok zevkli bir örnek.

Ajurlu tomurcuklar diye de adlandırılan bu örneğin motifleri 8 ilmek ve 6 sıradan oluşmaktadır. 2 tane motif yapmak için 16 ilmek 1 ek ilmek ve 2 tane de kenar ilmek olacak şekilde 19 ilmek gerekiyor. 19 ilmek atıp hazırladıktan sonra örgünün birinci sırası gidiliyor. Birinci sıra olduğu için kenar ilmek düz örülüyor. 1 ilmek düz, 1 dolar, 7 ilmek düz, 1 dola 1 düz ör, 1 dola, 7 ilmek düz ör. Gönül hanım ajurlu burgular ve bir diğer adıyla 3 boyutlu şahin tepesi örgü modeli diye adlandırmış olduğu bu şık örgü modelini öğrenmek için aşağıdaki videoyu başlatın. Bu örnek ile bebek örgüleri, bayan yelekleri, battaniyeler ve daha nice örgüler örebilirsiniz.

3 boyutlu şahin tepesi örgü modeli şişle yapılan ve göze hoş görünen bir örnektir. Son zamanlarda 3 boyutlu örgülerin artmasıyla birlikte karşımıza daha şık modeller çıkmaya başladı. Güzel bir örneği daha öğrenmiş olacaksınız.

Şahin Tepesi Örgü Modeli Yapımı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.